S in X osvežitev

Roadster, model S
Uporabniški avatar
EVSVET
Administrator
452
21

S in X osvežitev

OdgovorNapisal/-a EVSVET » 31 Jul 2018, 08:30

Oziroma usmeritev v smeri Modela 3.
Glavni display se obrne horizontalno in izgubi praktično ves rob. Display za volanom ostane, vendar je precej manjši. Zračniki v slogu Modela 3.

Tesla-Model-SX-design-refresh-electrek-1.jpg

Ni jasno, kako zanesljive so te informacije, avtor trdi da so "insajderske". Naj bi se pa to zgodilo konec 2019, z naslednjo večjo osvežitvijo v 2021.

Vir: Exclusive first look at Tesla Model S and Model X interior refresh: going spartan like Model 3 - Electrek
Uporabniški avatar
Nejccc
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Horjul
Avto: Hyundai Ioniq EV
295
600

Re: S in X osvežitev

OdgovorNapisal/-a Nejccc » 31 Jul 2018, 08:34

Očitno je en gromozanski LCD cenejši kot cel kup tipk :)

Med vožnjo ponoči si večinoma čim več LCDjev izklopim. Moti me nepotrebna svetloba.
Tudi lažje mi je najti tipke, ki so fizične (dokler ne pogruntajo nekega haptic-feedback sistema).

Drugače pa zanimivo :)
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Slovenia
Avto: BMW 225xe | Citroën C-Zero
1263
2210

OdgovorNapisal/-a matija » 31 Jul 2018, 08:45

iPhone se dogaja ponovno v drugi branzi, 2025 bo vsak avto tak v notranjosti, ostalega ne bodo kupci niti zeleli (who wants blackberry?). Jasno pa bo kaksna S klasa bolj prestizna kot Tesla, a celota bo definitivno sla v to smer.
DGJ
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Slovenia
Avto: BMW 225xe | Citroën C-Zero
1263
2210

OdgovorNapisal/-a matija » 31 Jul 2018, 08:46

Nejccc je napisal/-a:Očitno je en gromozanski LCD cenejši kot cel kup tipk :)

Med vožnjo ponoči si večinoma čim več LCDjev izklopim. Moti me nepotrebna svetloba.
Tudi lažje mi je najti tipke, ki so fizične (dokler ne pogruntajo nekega haptic-feedback sistema).

Drugače pa zanimivo :)

taptic-feedback je ze v nekaterih avtih, pozabil kaj je bilo. Kak A8 ali pa S, mogoce i-pace.
Nejccc

Vrni se na