E_skiro

Povej nekaj o sebi, ali pobrskaj kdo vse sodeluje na forumu.
Odgovori
E_skiro
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 266
Kraj: 2241
174
111

E_skiro

Odgovor Napisal/-a E_skiro »

Sem Robi, Štajerc in nobenega EV, HEV ali PHEV še ni v garaži, je pa velika želja. Prav tako je želja po SE in TČ. Je pač tako, da pred 15 leti te stvari niso bile tako dostopne in razvite za običajne smrtnike. Sedaj pa moram zaključiti investicijo, preden začnem novo. Za začetek se najde kakšen E_skiro pa hooverboard tudi.
Vidim, da nam Ekologija in Ekonomija mnogo pomenita, zato pa je Elektrika kar primerna, sploh če je iz obnovljivega (trajnega) vira na domači strehi.
Naj bo dovolj zaenkrat, kar vas zanima, vprašajte, jaz bom sigurno spraševal.
Lep pozdrav vsem
CRF, DGJ
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6389
Avto: Kona in Zoe
4910
5968

Re: E_skiro

Odgovor Napisal/-a CRF »

Pozdravljen na forumu.

Vse teme, ki si jih omenil, so kar dobro zastopane tukaj, tako da si malo preberi potem pa le vprašaj.
E_skiro
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 266
Kraj: 2241
174
111

Re: E_skiro

Odgovor Napisal/-a E_skiro »

Že zdavnaj prebrano, kot bralec vas spremljam kakšno leto ali še več, zdaj pa se mi zdi, da bo počasi čas za vprašanja in za ukrepanje. S Soulom sem že naredil prve E-kilometre
instrukcije, CRF, matija, DGJ
Uporabniški avatar
MIRANRR
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1138
Kraj: MB okolica
Avto: Nissan je preživel 5. svečko, ter opravil 189 kkor
1046
1422

Re: E_skiro

Odgovor Napisal/-a MIRANRR »

Poizkusi še druge. Priporčam ioniq, ta mi je ušel, pristal sem na leafu. Skratka, pobrskaj in si uredi testne vožnje, ter seveda premisli, malo drugače boš videl svet in vožnjo. Si že za raziskovanje neodkritega.
Vedno za:
VESNO zeleno stranko!
Uporabniški avatar
Matej
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1877
Avto: V vsakem primeru EV
1771
1659

Re: E_skiro

Odgovor Napisal/-a Matej »

Dobrodošel in kar korajžno v EV svet.
E_skiro
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 266
Kraj: 2241
174
111

Re: E_skiro

Odgovor Napisal/-a E_skiro »

Ioniq, bil pri Lunežniku, imel je takrat samo en avto (EV) v salonu, noter smo se vsedli vsi štirje (dva otroka 12 in 15 let), pa je pubec zadaj bil z glavo skoraj v stropu (180 cm). Meni je bil ok, pubecu pa sem rekel, naj se malo raztegne po zicu, itak nikoli ne sedi vzravnano
Ob priliki ga grem peljat, najraje PHEV, saj bo to družinski večnamenski avto. Aerodinamika je super, pa za pet mora biti, Prius odpade.....
Trenutno bi Kia Niro EV, samo so cene tako navite....
Odgovori

Vrni se na “Predstavi se”