Opozorilni listki

Polnjenje v divjini je lahko posebna dogodivščina :)
Uporabniški avatar
domina
EV entuziast
EV entuziast
Avto: e-golf 2020
146
219

Opozorilni listki

OdgovorNapisal/-a domina » 16 Okt 2020, 14:53

matija je napisal/-a:
domina je napisal/-a:
darjan je napisal/-a:Zadnič bil v LJ na metelkovi. Nonstop so vletavali ICEji na štrom parkirna mesta.

res je. včeraj enako stanje. za piko na i pa še zoe, ki je izkoristla sam parking. eh ja...

Kaj so rekli redarji ob klicu ? Ko jaz klicem vedno hitro posljejo nekoga.

ej, prav ni se mi dalo, ker je bilo zraven frej in sem se priklopla.

sem pa že pred časom razmišljala, da si naprintam ene 50 listkov za v avto s prijaznim opozorilom, da kršijo pravila, predpisana za uporabo teh mest, in da naslednjič kličem pristojne organe. iz predala vzet listek pa ga zataknit - to bi še šlo:)
Moni
Moni
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Gorenjska
Avto: e-Golf 2020
139
97

Re: Petrol polnilnice

OdgovorNapisal/-a Moni » 16 Okt 2020, 16:13

Na takšen prijazen listek sem tudi jaz že večkrat pomislila.

Bi bilo takole v redu?
--------------------------
Pozdravljeni,

parkirali ste na prostoru, ki je namenjeno POLNJENJU električnih vozil. Z vašim ravnanjem ste mi tako onemogočili polnjenje električnega vozila, čeprav sem ga nujno potrebovala.

Naprošam vas, da v bodoče ne parkirate na prostoru za polnjenje električnih vozil, saj bom v nasprotnem primeru o vašem prekršku obvestila pristojne organe.

Hvala za razumevanje,
XXX

Preveč prijazno? Premalo strokovno?
domina
desiro
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Lj
Avto: Nissan Leaf 2018 Tekna
380
190

OdgovorNapisal/-a desiro » 16 Okt 2020, 17:49

Listki ne zaležejo, jaz se s tem ne ubadam več, redno kličem redarje...tisti listek ki ga dajo oni edino zaleže....
Izgovori kot nisem vedel so malo smešni...če ne veš kaj je z znakom in talno označbo mišljeno najbrž ni zate....
nakaza, mukwai, elbic, Robie
Uporabniški avatar
domina
EV entuziast
EV entuziast
146
219

OdgovorNapisal/-a domina » 16 Okt 2020, 18:06

Moni je napisal/-a:Na takšen prijazen listek sem tudi jaz že večkrat pomislila.

Bi bilo takole v redu?
Pozdravljeni,

parkirali ste na prostoru, ki je namenjeno POLNJENJU električnih vozil. Z vašim ravnanjem ste mi tako onemogočili polnjenje električnega vozila, čeprav sem ga nujno potrebovala.

Naprošam vas, da v bodoče ne parkirate na prostoru za polnjenje električnih vozil, saj bom v nasprotnem primeru o vašem prekršku obvestila pristojne organe.

Hvala za razumevanje,
XXX

meni je ravno prav. mogoče tudi zato, ker me je že nekajkrat na slab dan popadel bes, ko sem koga videla, ki je jebivetrovsko parkiral na parking, namenjen polnjenju e-avtov... vprašanje vozniku z ice, če bo polnil je običajno zalegel... prav tako pravni pouk nekaj tistim z e-avtom, da če parkiraš, moraš tudi polnit. je pa res, da je, objektivno gledano, prometna signalizacija glede tega precej v k****. po mojem mnenju je tukaj absolutni zmagovalec občina koper, kjer res ni jasno, kaj so razmišljali, ko so znak na ukmarjevem trgu postavljali...
Moni, Franci
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Slovenia
Avto: Tesla Model 3 SR+ | Zoe ZE50 R110
4715
6157

OdgovorNapisal/-a matija » 17 Okt 2020, 09:45

Domina: jaz klicem tudi ko dobim za polnit, ko zaparkirajo sosednje mesto. Sicer jim razlozim da nekdo ze polni drugo mesto pa je blokirano, se mi ne da v debato “saj ste torej dobili mesto”.

Ker ko nekoc res rabis in je zaparkirano, takrat ne pomaga redar. Ne pomaga nic razen kazni, listek/opozorilo se na tla fliknejo. Nekaterim pa itak tudi kazen ne pomaga, pac smo druzbo pripeljali do te stopnje ...
Argo123
1500km brezplacnega polnjenja za Model3: https://bit.ly/2Czf459
Argo123
EV entuziast
EV entuziast
147
114

OdgovorNapisal/-a Argo123 » 17 Okt 2020, 10:43

Takšne paciente je treba pošolat. Pa ne z obvestili. Ne gre drugače.

To obvestilo je preveč prijazno. Jaz se bolj nagibam k individualnim lekcijam na 4 oči in dve pes.. Si vzamem čas in počakam.
robertto
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Avto: EV Kona 64
2375
1937

OdgovorNapisal/-a FV-EV » 17 Okt 2020, 11:26

Bi bilo takole v redu?
Pozdravljeni,

Hvala za razumevanje,
XXX

Listki in nalepke so natisnjeni in jih lahko dobiš na društvu, tudi če nisi članica društva DEMS. Sam jih imam cel kup v avtu, lahko jih komu pošljem, ker skorajda nikoli ne polnim in jih ne potrebujem. Je pa res, da praviloma ne pomagajo, taki pacienti naslednjič zopet parkirajo na polnilnih mestih :envy:
Argo123
EV entuziast
EV entuziast
147
114

OdgovorNapisal/-a Argo123 » 18 Okt 2020, 09:08

FV-EV je napisal/-a:

Bi bilo takole v redu?
Pozdravljeni,

Hvala za razumevanje,
XXX

Listki in nalepke so natisnjeni in jih lahko dobiš na društvu, tudi če nisi članica društva DEMS. Sam jih imam cel kup v avtu, lahko jih komu pošljem, ker skorajda nikoli ne polnim in jih ne potrebujem. Je pa res, da praviloma ne pomagajo, taki pacienti naslednjič zopet parkirajo na polnilnih mestih :envy:

To je brez učinka.
Moni
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Gorenjska
Avto: e-Golf 2020
139
97

OdgovorNapisal/-a Moni » 18 Okt 2020, 12:39

Hja, glede na vaše izkušnje je sedaj tudi mene minilo, da bi se ukvarjala z razdeljevanjem prijaznih listkov. Bo očitno res bolj uporabno, če si med priljubljene shranim številko redarstva.

Ampak glede na to, da nimam nobenih izkušenj s temi prijaznimi možmi - a ko jih pokličeš, moraš sporočiti registrsko prekrškarja, ali samo javiš, da je na tej in tej ulici na mestu za polnjenje EV parkirano vozilo, ki tja ne sodi? Ker običajno se pripeljem do polnilnice in ko vidim, da je zaparkirana, grem naprej iskat srečo. Po Mrfiju je to v kakšni enosmerni, kjer se ti na rit takoj nalepi drug voznik in običajno res nimam možnosti ustavljat in prepisovat registrske...
domina
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
4715
6157

Re: Opozorilni listki

OdgovorNapisal/-a matija » 18 Okt 2020, 13:50

Samo lokacija in tip avta, za registrsko skoraj nikoli ne vprasajo, ponavadi jo sicer imam, ce ne - zadostuje tip avta in barva. Hotline LJ: 013061620
Moni, domina, nakaza
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
4715
6157

OdgovorNapisal/-a matija » 18 Okt 2020, 19:11

Se par cifer iz imenika:
- koper 041627286
- domzale 051691022 (efekta ni, je pa zupan cele dneve v kafani Mngan, tako da lahko kar tja :))
- portoroz/piran 0801055
Matej, Moni, domina, Nejccc, nakaza
Uporabniški avatar
domina
EV entuziast
EV entuziast
146
219

OdgovorNapisal/-a domina » 19 Okt 2020, 09:21

matija je napisal/-a:Se par cifer iz imenika:
- koper 041627286
- domzale 051691022 (efekta ni, je pa zupan cele dneve v kafani Mngan, tako da lahko kar tja :))
- portoroz/piran 0801055

super. thanks za info:)

Vrni se na