Teme, ki zaidejo

Odgovori
litera
EV začetnik
EV začetnik
22
5

Teme, ki zaidejo

Odgovor Napisal/-a litera »

Velika večina tem na forumu popolnoma zaide od prvotnega sporočila/vprašanja avtorja. Na primer ravnokar sem gledal temo najcenejših ponudnikov električne energije ampak zadnje aktivnosti so v zvezi z elektrarnami in potrebami Slovenije po energiji in gradnji JEK2 itd. Skratka popolnoma nič v zvezi s temo. In takšnih tem je na forumu veliko, ker se očitno tega ne moderira, oz ne dovolj. nadaljevanje debat v posameznih temah tako popolnoma izvodeni prvotni namen posamezne teme, ker je v slami težko najti iglo.
bvs
EV ambasador
EV ambasador
793
882

Re: Teme, ki zaidejo

Odgovor Napisal/-a bvs »

Forum je debatni krožek. Če hočeš met strokovni forum, boš imel v enem tednu en post na forumu in forum ugasne, ker ga ne bo nihče več bral. Kaj misliš, da bo? Če iščeš najcenenšega ponudnika, potem imaš na voljo par podjetij, dražijo pa vsi. Pošlješ mail, mogoče te niti nočejo in se odločiš za najcenejšega.
Uporabniški avatar
warpedone
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: LJ
Avto: Tesla Model 3 LR
3852
2480

Odgovor Napisal/-a warpedone »

Dobro jutro na internetih, you must be new here!

Vedno in povsod velja, da odgovor dobiš v max treh korakih, karkoli naprej je že o nečem drugem.
Torej, če nočeš sideway razprave, vse teme hard limitiraš na 5 postov, dva za zahvalo.
In voila, konec foruma.

Cel koncept "držte se teme" spada nekam drugam, ne v družbo ljudi.
Ni za brezveze Internet direktorij crknu prvi dan, ko se je pojavu iskalnik ki ne zahteva vnaprejše opredelitve kam kej spada.

Najcenejšega ponudnika elektrike najdeš s primerjavo treh številk.
Če moraš to it iskat na forum, kjer ti bodo drugi postregli s tem kosilom, brez distrakcij, le to kar tebi paše ... te še čaka nekaj odraščanja.
bvs, Rok
govindam ādi-puruṣaṁ tam ahaṁ bhajāmi
Rubb
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Kp
Avto: Vw
289
365

Odgovor Napisal/-a Rubb »

Enkrat ko se za spremembo strinjam tudi z warpijem. Debatiranje je super in v takih temah sem tudi sam izvedel kaj novega. Kar bi jaz rad na forumu je samo to, da ne 99% tem konča z Tesla vs. XY. Teme lepo šibajo o npr. določenih vozilih in se potem izjalovijo v vedno isto debato. Provokacije pa pridejo tako iz strani zagovornikov znamke kot ostalih, so ponavadi povsem neumestne in največkrat nimajo veze s temo v kateri so ter so že bile prežvečene do onemoglosti.
Če bi torej glede tega lahko vsi skupaj kaj naredili, bi bil forum veliko prijetnejši za branje.
Uporabniški avatar
warpedone
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: LJ
Avto: Tesla Model 3 LR
3852
2480

Odgovor Napisal/-a warpedone »

Če nekaj nočeš, potem začni s tem, da ti tega ne počneš.
Ravnokar si še sem potegnu to, kar praviš da nočeš.
Be the change you want to see...

Je pa tudi res, da so nekoč vse teme o F1 slej ko prej prišle do šumaherja.
In je to šlo mnogim ful v nos ...
Zadnjič spremenil warpedone, dne 14 Sep 2022, 09:43, skupaj popravljeno 2 krat.
govindam ādi-puruṣaṁ tam ahaṁ bhajāmi
EVmod
Administrator
42
3

Odgovor Napisal/-a EVmod »

Obstaja gumb prijavi prispevek. Lahko je tudi namig da je tema zašla.

Res je da se zadnje čase več tolerira, če se spotaknemo ob vsako zadevo pa pride do veliko brisanja in premikanja. Je pa tudi manj prijav s strani uporabnikov.
Tudi če misliš da se zadeve ne brišejo se motiš saj je še vedno dosti pobrisanih zadev.

Ob tej priliki lahko dodam, da namen je da se tema drži prvotne diskusije.

Odgovori: "nazaj na temo s tematiko." in "zašli smo iz teme" lahko pripomorejo v tej smeri.
Mod, Dev @EVSvet
Rubb
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Kp
Avto: Vw
289
365

Odgovor Napisal/-a Rubb »

warpedone napisal/-a: 14 Sep 2022, 09:33 Če nekaj nočeš, potem začni s tem, da ti tega ne počneš.
Ravnokar si še sem potegnu to, kar praviš da nočeš.
Be the change you want to see...
Ta tema je dobesedno o tem kako teme zahajajo in jaz vidim kako zahajajo vedno na enak način. Zato izpostavljam tole. Drugače pa se držim tega kar je v temi, postane pa težko, ko ti nekdo začne namenoma provocirat. In ja, mirno te lahko označim warpi.
Odgovori