Eko kredit po nakupu

Razprave o vsem, kar se tiče električnih vozil, pa ne sodi v nobeno drdugo kategorijo
Odgovori
Samoj
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 130
29
12

Eko kredit po nakupu

Odgovor Napisal/-a Samoj »

Ima kdo informacijo, ce se lahko odda vloga za eko gredit PO nakupu - do odobritve eko kredita si denar izposodim, ki bi ga vrnil, ko mi odobrijo kredit..
Vzel bi rad eko kredit in res ne bi rad cakal, da ekosklad sprocesira vlogo, če bo avto prej na voljo za prevzem.
Uporabniški avatar
jernejpro
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 207
153
66

Re: Eko kredit po nakupu

Odgovor Napisal/-a jernejpro »

Ne znam ti odgovoriti neposredno na vprašanje, tako da ti bo lahko pomagal kdo drug, ampak po moje znajo biti s tem problemi, ker moraš prilagati dokazila o plačilu, banka nakazilo nakaže neposredno avto hiši itd.

Se pa trenutno na Eko skladu za kredit čaka cca. dva tedna, nič več... Tako da gre zadeva v resnici zelo hitro. Se res tako zelo mudi, da se ne bi dalo počakati?
Samoj
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 130
29
12

Re: Eko kredit po nakupu

Odgovor Napisal/-a Samoj »

Ce bo avto prej, se bo...
alfy
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2563
Kraj: Koper
Avto: i3 94 rex in Tesla🤦
1410
1021

Re: Eko kredit po nakupu

Odgovor Napisal/-a alfy »

Jaz sem imel v 14 dneh vse rešeno.
Vremenko
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 221
Kraj: Maribor
Avto: Hyundai Kona EV
155
436

Re: Eko kredit po nakupu

Odgovor Napisal/-a Vremenko »

@Samoj skoraj 100% NE, vsaj logično ni. Kot je nekdo zgoraj napisal, banka nakaže denar direkt avtohiši, kar v tvojem primeru ne bo šlo. Razen, če kaj zmutite

Za subvencijo pa je obratno seveda.
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5306
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6164
4035

Re: Eko kredit po nakupu

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

Zagotovo ne bo šlo, ker zahtevajo, da oddaš vlogo pred pričetkom investicije. Vprašaj na Ekosklad pa ti bodo pojasnili.

Zakaj se ti tako mudi? Tudi če imaš avto prej te običajno vse avtohiše počakajo tudi mesec ali več. Malce sicer negodujejo ampak na koncu še vsakega počakajo, da ima rečeno vlogo, ki pa ti jo rešijo v dveh tednih, če imaš vse podatke.
Argo
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Splošne debate o EV”