Poraba gretja

Električna izvedba klasičnega golfa
SimonZed
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 2917
2218
3476

Re: Poraba gretja

Odgovor Napisal/-a SimonZed »

FV-EV napisal/-a:
CRF napisal/-a:Tako majhne številke imaš ker se ti očitno sploh ne vklopijo grelci. Mislim da se šele ko je pod ničlo.
Grelci sedežev se vklopijo, saj so sedeži vroči, volan pa tudi, če si to mislil?
Mislil je na uporovne grelce v sklopu sistema klimatizacije. V hudem mrazu vedno na začetku pomagajo TČ.
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5256
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6115
3999

Re: Poraba gretja

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

SimonZed napisal/-a:
FV-EV napisal/-a:
CRF napisal/-a:Tako majhne številke imaš ker se ti očitno sploh ne vklopijo grelci. Mislim da se šele ko je pod ničlo.
Grelci sedežev se vklopijo, saj so sedeži vroči, volan pa tudi, če si to mislil?
Mislil je na uporovne grelce v sklopu sistema klimatizacije. V hudem mrazu vedno na začetku pomagajo TČ.
Aha, samo jaz nisem o tem govoril. Zagotovo pri minusu več porabiš, samo letos tega še sprobat ne moreš in torej je to zanemarljivo v celoletni uporabi avtomobila
SimonZed
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 2917
2218
3476

Re: Poraba gretja

Odgovor Napisal/-a SimonZed »

Če imaš garažo. Jaz sem pri -5°C letos že nekajkrat preizkusil gretje.
FV-EV
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6389
Avto: Kona in Zoe
4910
5968

Re: Poraba gretja

Odgovor Napisal/-a CRF »

FV-EV napisal/-a:
CRF napisal/-a:Tako majhne številke imaš ker se ti očitno sploh ne vklopijo grelci. Mislim da se šele ko je pod ničlo.
Grelci sedežev se vklopijo, saj so sedeži vroči, volan pa tudi, če si to mislil?
Ne, ne, mislil sem uporovne grelce kabine... par kW. Tisti ki fajn "zadišijo", kot bi po dolgem času infra grelec v kopalnici prižgal.
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5256
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6115
3999

Re: Poraba gretja

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

CRF napisal/-a:
FV-EV napisal/-a:
CRF napisal/-a:Tako majhne številke imaš ker se ti očitno sploh ne vklopijo grelci. Mislim da se šele ko je pod ničlo.
Grelci sedežev se vklopijo, saj so sedeži vroči, volan pa tudi, če si to mislil?
Ne, ne, mislil sem uporovne grelce kabine... par kW. Tisti ki fajn "zadišijo", kot bi po dolgem času infra grelec v kopalnici prižgal.
To se mi redkokdaj zgodi, pred dvema mesecema sem dvakrat imel avto precej pod minusom cel dan. Žal nisem utegnil potem pogledat, enkrat so me vsega utrujenega še policaji ob 1h poniči matral v sneženju. no gume imam ok, pijem pa premalo
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “e-Golf”