V nedeljo dopoldne bo zaradi nadgradnje forum začasno nedosegljiv.
Hvala za razumevanje

Uporabniške izkušnje z iD.3 1st

zanh
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: LJ
Avto: ID.3 1st Plus
23
2

Re: Uporabniške izkušnje z iD.3 1st

OdgovorNapisal/-a zanh » 12 Jan 2021, 13:49

Ja, načeloma je samo za zaposlene drugače pa smo jo imeli tudi za testirati odprto.
SnakeEye
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Ljubljana
Avto: ID. 3
25
3

OdgovorNapisal/-a SnakeEye » 12 Jan 2021, 15:16

V petek sem dobil ID. 3. Končno po 4. mesecih (zamujal en mesec): ID. 3 Pro Max (nosilec za kolesa, DCC, toplotna črpalka, AR). V petek mi bodo update-al software na 0783 (ME 2.0). Eden izmed problemov je, da ga ne morem registrirat v We Connect ID Drugače pa ima klasične bolezenske znake ID-ritisa). Drugače pa zelo zadovoljen. V nedeljo sem naredil 70 km mešane vožnje (avtocesta, medkrajevne in mestne vožnje) 17,8kW / 100km. Zelo ok. Avtocesta pa je killer. To drži. Ampak, če malo zmanjšaš hitrost (v Sloveniji to pomeni 5-15 min daljša vožnja) se doseg dramatično poveča.

Vsekakor pa moram reči, da sem zelo zadovoljen.
FV-EV, Ogo, alfy, Kegelj, zanh, crunchy, EVH, context, dunda, Sebastijan, hribovc0601, kt57, EV+PV entuziast, Berda, gidooo, skicEV, robertto, DGJ, Tomtom, backslash
Uporabniški avatar
prijazen
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Gorenjska
Avto: e-golf 2020
520
842

OdgovorNapisal/-a prijazen » 12 Jan 2021, 15:55

Super, čestitke! :tup: 8-)

Očitno mora biti tale ID3 zelo solidna zadeva: ti si z njim zadovoljen po Tiguanu, forumaš zanh ima kljub visokim hitrostim zelo nizko porabo,...
S svojim pisanjem si me prav "spodbudil", da najdem enega za preiskusno vožnjo... - čeprav v osnovi nisem avtomobilski navdušenec.

Želim ti, da bi ti dobro služil! :tup:
Srečno!
SnakeEye
EV začetnik
EV začetnik
25
3

OdgovorNapisal/-a SnakeEye » 12 Jan 2021, 16:47

Pa še nekaj. DCC je neverjeten. DCC vozim od prve generacije dalje. Tole v ID. 3 je preprosto rečeno: AWESOME. Preprosto genialno. Pa ne zato, ker je VW. Ima 15 korakov od Confort do Sport (ali je res potrebnih 15 stopenj, se ne bom spuščal v to), ampak dejstvo je, da za 100kg (1805kg) več od Tiguana, preprosto plava po naših luknjastih cestah. Good job VW.
zanh
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: LJ
Avto: ID.3 1st Plus
23
2

OdgovorNapisal/-a zanh » 12 Jan 2021, 17:35

Današnja pot proti morju.
Prevožena razdalja: 131km
Povprečna hitrost: 107 km/h
Povprečna poraba: 21,0 kWh/100km
alfy
petkove
4
3

OdgovorNapisal/-a petkove » 12 Jan 2021, 22:12

SnakeEye je napisal/-a: .. Eden izmed problemov je, da ga ne morem registrirat v We Connect ID Drugače pa ima klasične bolezenske znake ID-ritisa) ...

Probaj resetirat nastavitve (v meniju avta seveda :), pri meni se je po tem We Connectal.
SnakeEye
Uporabniški avatar
DGJ
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Kamnik
Avto: IONIQ EV, C-ZERO, CITIGOe iV
2680
5108

OdgovorNapisal/-a DGJ » 13 Jan 2021, 08:38

Čestitke in srečno vožnjo SnakeEye.
SnakeEye
EV začetnik
EV začetnik
25
3

OdgovorNapisal/-a SnakeEye » 13 Jan 2021, 12:45

DGJ je napisal/-a:Čestitke in srečno vožnjo SnakeEye.

Hvala
SnakeEye
EV začetnik
EV začetnik
25
3

OdgovorNapisal/-a SnakeEye » 13 Jan 2021, 12:46

petkove je napisal/-a:
SnakeEye je napisal/-a: .. Eden izmed problemov je, da ga ne morem registrirat v We Connect ID Drugače pa ima klasične bolezenske znake ID-ritisa) ...

Probaj resetirat nastavitve (v meniju avta seveda :), pri meni se je po tem We Connectal.

V petek dobim ME 2.0 update (0783). Bomo videli potem.
Sem poskušal resetirati infotaiment, pa ni šlo. Bodo to storili na servisu v petek. Poočam, kaj se bo zgodilo.
SnakeEye
EV začetnik
EV začetnik
25
3

OdgovorNapisal/-a SnakeEye » 13 Jan 2021, 17:05

petkove je napisal/-a:

Hvala ti. Sem moral trikrat resetirat. V tretje je šlo. ID registiran na moj forfil. Lmao.

• Podobne Teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na