Twizy lastniki, nas je kaj?

Odgovori
Uporabniški avatar
Kuki
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 103
Kraj: Zagorje
Avto: Renault Twizy
121
67

Twizy lastniki, nas je kaj?

Odgovor Napisal/-a Kuki »

Zanimivo, menda nas je že kar nekaj, pa vendar ne poznam niti enega lastnika Twizyja.
Vsaj takole preko foruma bi bilo fino vedeti še za koga imeti možnost izmenjati izkušnje glede uporabe, servisov, vožnje,...
Na EVOwners je sicer moč pridobiti cel kup informacij, pa vendarle v Slovenščini se pomenit o tem je pa le dodana vrednost.

Moj je unikaten Twizy 80 sport 2018 z red paketom od Twizy 80 Intense (ne sprašuj zakaj, ker so zaj**** dobavo... lahko tudi razložim kasneje v kašnem postu). Sem mu pa "dogradil" en kup dodatkov in gadgetov katere sem pogrešal in jih ni moč naročiti pri original vozilu. Tudi te lahko opišem v kakšnem od postov, nekaj sem jih menda celo že.

BTW, glede na Twizyjev domet je pomemben še ta podatek: sem iz Zasavja
Kaktus, CRF
Uporabniški avatar
robertto
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1294
Kraj: Gornji Grad
Avto: KIA Soul EV+ZOE Z.E.50LIFE
1253
1157

Re: Twizy lastniki, nas je kaj?

Odgovor Napisal/-a robertto »

Zdravo Kuki, midva se ze poznava (preko foruma). Moj Twizy je letnik 2012 in je oranzne barve. Lahko bi organizirali en meet samih Twizyjev. To bi bilo zelo zanimivo. V Nemciji vsako leto organizirajo meet na katerega pridejo od blizu in zelo, zelo dalec. Moja najdaljsa pot s Twizyjem je iz kraja Gornji Grad v Koper. Vec o tej poti sem napisal in objavil na DEMS strani:
https://dems.si/potovanje-s-twizyjem-v-koper/
Kaktus, Kuki
petermeh
Prispevkov: 1
Kraj: Žalec, Maribor
Avto: Renault Espace 1.9dci, Renault Twizy 8kW
2
0

Re: Twizy lastniki, nas je kaj?

Odgovor Napisal/-a petermeh »

Moj Twizy 2013 8kW črn z belo obrobo ☝️Spodnja Savinjska.
Kaktus, Kuki
aob01
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2064
Kraj: Metlika
Avto: C3
739
2

Re: Twizy lastniki, nas je kaj?

Odgovor Napisal/-a aob01 »

Kuki napisal/-a:Zanimivo, menda nas je že kar nekaj, pa vendar ne poznam niti enega lastnika Twizyja.
Vsaj takole preko foruma bi bilo fino vedeti še za koga imeti možnost izmenjati izkušnje glede uporabe, servisov, vožnje,...
Na EVOwners je sicer moč pridobiti cel kup informacij, pa vendarle v Slovenščini se pomenit o tem je pa le dodana vrednost.

Moj je unikaten Twizy 80 sport 2018 z red paketom od Twizy 80 Intense (ne sprašuj zakaj, ker so zaj**** dobavo... lahko tudi razložim kasneje v kašnem postu). Sem mu pa "dogradil" en kup dodatkov in gadgetov katere sem pogrešal in jih ni moč naročiti pri original vozilu. Tudi te lahko opišem v kakšnem od postov, nekaj sem jih menda celo že.

BTW, glede na Twizyjev domet je pomemben še ta podatek: sem iz Zasavja
Razloži, kaj še čakaš?

Upam, da tudi boljšo baterijo?
Uporabniški avatar
bostjanr71
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 24
Kraj: Godič
Avto: Renault Twizy 80 Sport
14
21

Re: Twizy lastniki, nas je kaj?

Odgovor Napisal/-a bostjanr71 »

Živjo!

Od letošnje pomladi lastnik črnega Twizyja Sport (...samo te so imeli na zalogi ), doma iz okolice Kamnika, ampak enkrat ga bom pa zapeljal na obisk na morje in nazaj z dooolgimi postanki za kavico vmes... Se upa kdo zdraven?
CRF, DGJ
--------------------------------
trajnostna mobilnost?! bodi pri miru!
Uporabniški avatar
robertto
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1294
Kraj: Gornji Grad
Avto: KIA Soul EV+ZOE Z.E.50LIFE
1253
1157

Re: Twizy lastniki, nas je kaj?

Odgovor Napisal/-a robertto »

Jaz sem ze bil in je bila super izkusnja. Zelja je se enkrat peljati do Prekmurja potem imam prevozeno celo SLO od Kopra do Lendave.
bostjanr71
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Twizy”