Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Zoe ZE 50
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Slovenia
Avto: Tesla Model 3 SR+ | Zoe ZE50 R110
4716
6167

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

OdgovorNapisal/-a matija » 17 Okt 2020, 15:59

Hvala, sem ravmi zjutraj opazil in namesti, ni efekta - se vedno ne dela.
1500km brezplacnega polnjenja za Model3: https://bit.ly/2Czf459
Uporabniški avatar
ZOEFan
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Žiri
Avto: ZOE Intens+CCS Flamme rdeča
135
21

OdgovorNapisal/-a ZOEFan » 18 Okt 2020, 21:15

matija je napisal/-a:Hvala, sem ravmi zjutraj opazil in namesti, ni efekta - se vedno ne dela.

&@trutar,17 Okt 2020, 15:47

Tudi sam sem namestil novo verzijo aplikacije po postopku
- Izključil prenos podatkov v avtu. Zaprl avto in se s ključem/kartico oddaljil izven dosega.
- Iz aplikacije sem izbrisal avto.
- Iz telefona sem odstranil aplikacijo.
- Namestil novo verzijo aplikacije My Renault.
- V aplikacijo sem vnesel VIN avta.
- Po približno pol ure sem v avtu vključil prenos podatkov
- Izvedel povezavo aplikacije in avta.
In spet nič.
Se pa pri novi aplikaciji lahko pošlje "urnik" s telefona, vendar predgretje/klima ne dela ob nastavljeni uri. In ja, avto sem imel priklopljen na polnjenje.
matija
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Slovenia
Avto: Tesla Model 3 SR+ | Zoe ZE50 R110
4716
6167

OdgovorNapisal/-a matija » 21 Okt 2020, 09:01

Tretji servis je kot kaze odpravil napako z ne-polnjenjem 12 aku, po nekaj dnevih ni opozorila. Vceraj klicali iz RenaultNisssan Slovenia in razlozili, da je sedaj sprozen splosen vpoklic tudi v SI, ki je prav tako potreben za nas VIN. Menja se neka kontrolna naprava.
trutar
1500km brezplacnega polnjenja za Model3: https://bit.ly/2Czf459
bostjan1111
EV začetnik
EV začetnik
Avto: Koleos, ZOE 50
55
12

OdgovorNapisal/-a bostjan1111 » 21 Okt 2020, 22:13

Evo, danes tudi moj zoe s servisa- menda samo naložena nova programska oprema. A aplikacijo sem moral avto na novo dodat in povezat (aplikacija se mi je sicer posodobila pred par dnevi). Ko v aplikaciji pritisnem ikono za zagon klime, mi čez nekaj časa napiše, da je klima zagnana, kot je to napisalo tudi pred posodobitvijo, s to razliko, da klimo zdaj dejansko zažene, se pa to nikjer v aplikaciji na vidi. Očitno bodo morali še aplikacijo malo dodelati. Imam pa telefon z androidom.
trutar, matija, ZOEFan
Uporabniški avatar
ZOEFan
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Žiri
Avto: ZOE Intens+CCS Flamme rdeča
135
21

OdgovorNapisal/-a ZOEFan » 22 Okt 2020, 19:38

bostjan1111 je napisal/-a:Evo, danes tudi moj zoe s servisa- menda samo naložena nova programska oprema. A aplikacijo sem moral avto na novo dodat in povezat (aplikacija se mi je sicer posodobila pred par dnevi). Ko v aplikaciji pritisnem ikono za zagon klime, mi čez nekaj časa napiše, da je klima zagnana, kot je to napisalo tudi pred posodobitvijo, s to razliko, da klimo zdaj dejansko zažene, se pa to nikjer v aplikaciji na vidi. Očitno bodo morali še aplikacijo malo dodelati. Imam pa telefon z androidom.

Srečko. Me kar mal foušarija daje.
Kje so ti napravili update programske opreme?
Sicer se bomo pa itak bolj malo vozili, če se bodo protikoronski ukrepi še stopnjevali :(
kdaj si pa avto dobil? Jaz konec februarja in update programske opreme ni pomagal. Kot kaže, bo moral na "hardware update". :bang:
bostjan1111
EV začetnik
EV začetnik
Avto: Koleos, ZOE 50
55
12

OdgovorNapisal/-a bostjan1111 » 22 Okt 2020, 21:48

ZOEFan je napisal/-a:
bostjan1111 je napisal/-a:Evo, danes tudi moj zoe s servisa- menda samo naložena nova programska oprema. A aplikacijo sem moral avto na novo dodat in povezat (aplikacija se mi je sicer posodobila pred par dnevi). Ko v aplikaciji pritisnem ikono za zagon klime, mi čez nekaj časa napiše, da je klima zagnana, kot je to napisalo tudi pred posodobitvijo, s to razliko, da klimo zdaj dejansko zažene, se pa to nikjer v aplikaciji na vidi. Očitno bodo morali še aplikacijo malo dodelati. Imam pa telefon z androidom.

Srečko. Me kar mal foušarija daje.
Kje so ti napravili update programske opreme?
Sicer se bomo pa itak bolj malo vozili, če se bodo protikoronski ukrepi še stopnjevali :(
kdaj si pa avto dobil? Jaz konec februarja in update programske opreme ni pomagal. Kot kaže, bo moral na "hardware update". :bang:

Update so delali v Realu na vodovodni. Ob prevzemu sem vprašal tistega, ki avto predaja in je rekel da je samo posodobljen software. Avto smo dobili prav tako konec februarja ali pa prvi teden marca .
ZOEFan

• Podobne Teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na