e-Golf skupinski nakup???

Električna izvedba klasičnega golfa
lovroh
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 422
Avto: eGolf
456
26

Re: e-Golf skupinski nakup???

Odgovor Napisal/-a lovroh »

Tudi jaz že imam naročenega...

Skupaj s še enim iz foruma sva ga dobila z dodanim popustom 1150 Eur.
Naročila sva pri AH Strašek v Velenju.

Se pravi:
Poljubna konfiguracija: Osnovni model za 32.950 + poljubna dodatna oprema- 5500 Eur (VW Slovenija) - 1150 (trgovec) -7500 (Eko sklad) = -14150 Eur
Osnovni model pride tako 32950-14150= 18.800 Eur oziroma z dodatno opremo= 18.800 + cena vse dodatne oprem po rednem ceniku

1150 je fiksni popust "mojega" trgovca ne glede na ceno, opremo in število vozil.

Ni nobenih dodatnih skritih stroškov ali stroškov priprave vozila.

Žal "moj" trgovec jutri odhaja za 10 dni na dopust daleč v tujino (zato sem tudi naročil avto že danes).

V zvezi s skupinskim nakupom je dogovorjeno, da naj mu javim kdo od potencilanih kupcev je iz foruma in jim bo uredil isti dodatni popust...se pravi dodatnih fiksnih 1150 Eur na avto.

Dosegljiv je le po emailu in bo za vse neučakane, ki ne morejo počakati do naslednjega ponedeljka (11.11) zadev s svojimi sodelavci urejal preko emaila.

Tisti, ki je zainteresiran za nakup, naj mi javi vse svoje relevantne kontaktne podatke (ime, priimek, naslov) na ZS in jih bom jaz poslal naprej njemu, tako da bo vedel, da je zainteresiran kupec iz foruma in tako "upravičen" do dodatnega popusta 1150 Eur. Preko ZS bom tudi javil kontaktne podatke od trgovca preko katerih bo dosegljiv na dopustu.

Dobava je predvidena v mesecu januarju. Višina are ob naročilu je 2000 Eur. Avto bo ob dobavi obut v letne pnevmatike. Premontaža na zimske gume ob nakupu le teh pri tem trgovcu je brezplačna. Registracija vozila je možna pri trgovcu.

Dodatno lahko dobiš še bon za 500 Eur za nakup in montažo katerekoli MOON polnilnice. Če želiš bon moraš povedati pri prevzemu vozila (v januarju).

Pa srečno novo leto...

P.S: Vem da sem isto napisal že v temi: e-Golf akcija...javim pač še tu, ker se s tem ideja tega "skupinskega nakupa" pa res zaključuje
pegica, Vodokotlic, context, prijazen
m3
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 116
Avto: od 2014 na štrom
135
302

Re: e-Golf skupinski nakup???

Odgovor Napisal/-a m3 »

Vse kar je je napisal lovroh drži. Jaz sem bil poleg in sem tudi naročil.
Sedaj lahko vsak naroči kar rabi od opreme. Popust je največji pri AH Strašek v Velenju.
Jaz sem se peljal kar daleč. Avtohiša poleg doma ni bila konkurenčna.
...pretiravanje je značilno za preproste ljudi....
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “e-Golf”