pozdrav iz hrvatske

Povej nekaj o sebi, ali pobrskaj kdo vse sodeluje na forumu.
Odgovori
Uporabniški avatar
Testdriver
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 145
Kraj: Varaždin
Avto: DFSK Seres 3
227
41

pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a Testdriver »

zdravo fantje, ali dragi prijatelji :)
evo da se predstavim
miloš iz hrvatske, ili hrvaške kako vam odgovara
35 godina, volim automobile, te uglavnom radim sa kineskim fabrikama
do sada sam uvezao nešto automobila great wall, dongfeng, a sada pokušavam raditi sa električarima
posjetio sam oko 30 tvornica u kini i vozio preko 100 modela
nadam se lepom druženju ovdje i razmjeni informcija
živeli :beer:

sada vozim JAC e-s2,kineski crossover, imam i svoj youtube kanal, testdriver2804, gdje stavljam video sa vozilom
timo, Matej, EVH, alfy, backslash, Kegelj, edi-b, evid, Vodokotlic, FV-EV, EV+PV entuziast, m3, DGJ, MIRANRR, nakaza, DeeKay, evpolnilnice, context, Frik25, DCT, robertto, kt57, pirpank, Nemelk, zajtam, rgornik, roki12
Uporabniški avatar
Vodokotlic
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2164
Kraj: Ljubljana/Vipava
Avto: Model 3 LR AWD
1258
1045

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a Vodokotlic »

Dobrodošel. :)

Opa JAC. Ko boš lahko kar pridi v SLO in pokaži nam to čudo :) Kako ti je uspel uvoz v EU trg?

Pozdrav!
Testdriver, MIRANRR
Live long and prosper TESLA popust koda: https://ts.la/dejan44094
Uporabniški avatar
E-metla
Prispevkov: 3
3
2

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a E-metla »

@Testdriver Podzravljen in dobrodošel na forumu, vseeno pa moram opozoriti da je eno od forumskih pravil uporaba slovenščine!
SimonZed, Testdriver
Uporabniški avatar
Testdriver
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 145
Kraj: Varaždin
Avto: DFSK Seres 3
227
41

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a Testdriver »

e metla
oprosti ali slovenščina mi ni jača stran, razmem slovenščinu v redu ker živim v gradu varaždin, blizu državne meje, ampak mi ni najbolša
BL_EV
alfy
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2570
Kraj: Koper
Avto: i3 94 rex in Tesla🤦
1414
1023

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a alfy »

Testdriver napisal/-a: 24 Jan 2021, 13:44 e metla
oprosti ali slovenščina mi ni jača stran, razmem slovenščinu v redu ker živim v gradu varaždin, blizu državne meje, ampak mi ni najbolša
Google traslate :tup:
Testdriver
Uporabniški avatar
Testdriver
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 145
Kraj: Varaždin
Avto: DFSK Seres 3
227
41

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a Testdriver »

Vodokotlic napisal/-a: 24 Jan 2021, 13:30 Dobrodošel. :)

Opa JAC. Ko boš lahko kar pridi v SLO in pokaži nam to čudo :) Kako ti je uspel uvoz v EU trg?

Pozdrav!
zdravo, postoji uvoznik za evropu, lagerhaus iz avstrije, so začeli tudi prodajati po celoj evropi
švicarska, belgija, nemčija, mađarska, češka
auto pa cijeli type approval ili COC, bez problema se uveze
Uporabniški avatar
Testdriver
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 145
Kraj: Varaždin
Avto: DFSK Seres 3
227
41

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a Testdriver »

alfy napisal/-a: 24 Jan 2021, 13:46
Testdriver napisal/-a: 24 Jan 2021, 13:44 e metla
oprosti ali slovenščina mi ni jača stran, razmem slovenščinu v redu ker živim v gradu varaždin, blizu državne meje, ampak mi ni najbolša
Google traslate :tup:
zaista google translate za prevod s hrvaškeg na slovensko?
pa do nedavno smo svi skup imeli jedan jezik :)
nije mi cilj nikoga provocirat iz razburjat, ali google translate često prevede napak, rajši ovako probam neki mix hrvatsko slovenskog pa se nadam da ćemo se razmeti
EV+PV entuziast, timo, kt57, rgornik
alfy
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2570
Kraj: Koper
Avto: i3 94 rex in Tesla🤦
1414
1023

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a alfy »

Testdriver napisal/-a: 24 Jan 2021, 13:48
alfy napisal/-a: 24 Jan 2021, 13:46
Testdriver napisal/-a: 24 Jan 2021, 13:44 e metla
oprosti ali slovenščina mi ni jača stran, razmem slovenščinu v redu ker živim v gradu varaždin, blizu državne meje, ampak mi ni najbolša
Google traslate :tup:
zaista google translate za prevod s hrvaškeg na slovensko?
pa do nedavno smo svi skup imeli jedan jezik :)
nije mi cilj nikoga provocirat iz razburjat, ali google translate često prevede napak, rajši ovako probam neki mix hrvatsko slovenskog pa se nadam da ćemo se razmeti
Google zna vse!

Ne piši, da smo imeli vsi skupen jezik, ker niso vsi iz leve tu!
Enyaq83

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a Enyaq83 »

Testdriver napisal/-a: 24 Jan 2021, 14:15 sem mišljenja da ni treba razburjat, zato prosim tudi aministratorje foruma če je moj jezik kakšni problem neka me obaveste
volje pa sigurno ne majka, cilj mi je upoznat še već vlasnikov ev vozil, te se srečati če bo mogoče radi korone in podeliti iskustva
sem pa došel sim prijazno ker sam našel informacij katere so me zanimale v podforumu
imam ev prijatelje med svim zemljama evropske unije, tudi puno ljudi iz slovenije
Ni noben problem, ker se trudiš in imaš voljo. Dobrodošel.
Testdriver, Bucko99
Uporabniški avatar
Testdriver
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 145
Kraj: Varaždin
Avto: DFSK Seres 3
227
41

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a Testdriver »

FV-EV napisal/-a: 24 Jan 2021, 14:13 Mislim, da se nima smisla zapenjat okoli jezika.

Tudi jaz, če bi šel na hrvaški forum, bi se potrudil pisat hrvaško in ne slovensko, tako sem se moral v jugovojski čez noč naučiti srbskih besed. Testdriver se bo potrudil, da bo pisal kolikor toliko slovensko, mi mu pa ne bomo gledali pod prste za vsako napako 8-)

Sicer pa dobrodošel, vsaka popestritev, recimo ponudbe na forumu, je dobrodošla :tup:
https://www.e-vozila.com/forum/
tole pa je forum na hrvaškem, svi ste dobrodošli :)
FV-EV, EV+PV entuziast, Berda, EVH, Kegelj, robertto, Nemelk
Uporabniški avatar
smuggler007
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 407
Kraj: Vrhnika
Avto: KONA
426
112

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a smuggler007 »

Testdriver napisal/-a: 24 Jan 2021, 14:16
FV-EV napisal/-a: 24 Jan 2021, 14:13 Mislim, da se nima smisla zapenjat okoli jezika.

Tudi jaz, če bi šel na hrvaški forum, bi se potrudil pisat hrvaško in ne slovensko, tako sem se moral v jugovojski čez noč naučiti srbskih besed. Testdriver se bo potrudil, da bo pisal kolikor toliko slovensko, mi mu pa ne bomo gledali pod prste za vsako napako 8-)

Sicer pa dobrodošel, vsaka popestritev, recimo ponudbe na forumu, je dobrodošla :tup:
https://www.e-vozila.com/forum/
tole pa je forum na hrvaškem, svi ste dobrodošli :)
TESTDRIVER Ne morem se registrirat, ker ne vem KOLIKO je km ZG ST ? goggle map mi pokaže 410 je pa narobe !! :D
Uporabniški avatar
Testdriver
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 145
Kraj: Varaždin
Avto: DFSK Seres 3
227
41

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a Testdriver »

Probaj večkrat dok forum ne da drugo vprašanje
Bolj razumno haha
aob01
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2089
Kraj: Metlika
Avto: C3
744
2

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a aob01 »

@Testdriver super, vse informacije so dobrodošle, sploh za kitajske avte.
Testdriver
zoranko
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 133
Avto: IONIQ EV 38kWh
30
104

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a zoranko »

TESTDRIVER Ne morem se registrirat, ker ne vem KOLIKO je km ZG ST ? goggle map mi pokaže 410 je pa narobe !! :D

400
Testdriver
Uporabniški avatar
Testdriver
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 145
Kraj: Varaždin
Avto: DFSK Seres 3
227
41

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a Testdriver »

aob01 napisal/-a: 24 Jan 2021, 16:47 @Testdriver super, vse informacije so dobrodošle, sploh za kitajske avte.
:) :)
hvala, kitajci so vedno trn v peti, toda če bi ljudje razumeli boljši kitajski trg in kako tam delujejo, novinarji EU preprosto ne bi razumeli
V great wallu sem vodil hrvaško državno televizijo in mislim, da so edini v zadnjih 10 letih videli katero koli kitajsko tovarno

Jaz osebno vozim kitajske modele avtomobilov od leta 2008, great wall, potem dongfeng, vsi so bili bencin z plinom LPG, zdaj pa poskušam z električnimi modeli. Ta model JAC imam že 2 leti, vozim jih, slike sem dal v temo podforuma, da lahko sledi kdor želi.

za hrvaški forum točen odgovor je 400
alfy, timo
rgornik
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 992
Kraj: Dragomelj
Avto: pešhonda
712
275

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a rgornik »

Testdriver napisal/-a: 25 Jan 2021, 09:47
aob01 napisal/-a: 24 Jan 2021, 16:47 @Testdriver super, vse informacije so dobrodošle, sploh za kitajske avte.
:) :)
hvala, kitajci so vedno trn v peti, toda če bi ljudje razumeli boljši kitajski trg in kako tam delujejo, novinarji EU preprosto ne bi razumeli
V great wallu sem vodil hrvaško državno televizijo in mislim, da so edini v zadnjih 10 letih videli katero koli kitajsko tovarno

Jaz osebno vozim kitajske modele avtomobilov od leta 2008, great wall, potem dongfeng, vsi so bili bencin z plinom LPG, zdaj pa poskušam z električnimi modeli. Ta model JAC imam že 2 leti, vozim jih, slike sem dal v temo podforuma, da lahko sledi kdor želi.

za hrvaški forum točen odgovor je 400
Pozdravljen še z moje strani. Ko si ravno omenil Great wall, ali morda veš kako je z možnostjo uvoza njihove električne podznamke Ora? Pisal sem jim direktno na Kitajsko, ampak mi kaj več od tega, da imajo plan priti v EU, niso povedali
OVE, OVE, OVE
Uporabniški avatar
Testdriver
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 145
Kraj: Varaždin
Avto: DFSK Seres 3
227
41

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a Testdriver »

Dolga leta sem delal z njimi, veliko sem jih prodal, modeli GW Hover in GW Hover 5, vendar ima GWM eno veliko težavo, to je njihov izvozni oddelek in načrti, najprej so bili GREAT WALL, nato so SUV postali Haval, tako da zdaj to, tako da, ne veste, kdo pije, kdo joka, in dvakrat so me zajebali za homologacijo, njihovi papirji niso bili pripravljeni

Italijanski uvoznik je katastrofa, popolna malomarnost do znamke, škoda, novi avtomobili so odlične kakovosti, med najboljšimi na Kitajskem, a vse je v ozadju, kako dobesedno katastrofa
Uporabniški avatar
Testdriver
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 145
Kraj: Varaždin
Avto: DFSK Seres 3
227
41

Re: pozdrav iz hrvatske

Odgovor Napisal/-a Testdriver »

potem so morali za Evropo priti skozi Bolgarijo, zato so bolgarski bratje tovarno oropali, da je šla v stečaj

danes se nekako spet proda po Bolgariji, vendar jim preprosto ne zaupam več

avtomobile, ki sem jih prodal in vidim danes, pridejo na servis, imajo 200-300.000 km in vozijo, to je bila tehnologija mitsubishi v njih

če bodo nekega dne dobili evropski oddelek, jih bo morda nekaj v Evropi, za zdaj sta jim s teh izvoznih trgov pomembni Rusija in Južna Amerika
Robie
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Predstavi se”