MS 75D

Roadster, model S
DeLonghi
EV začetnik
EV začetnik
139
0

MS 75D

OdgovorNapisal/-a DeLonghi » 14 Maj 2018, 22:46

*Mene bi zelo zanimala kakšna izkušnja iz prakse glede Tesla avtomobila od kakšnega slovenskega lastnika. Če kdo koga pozna naj ga malo spodbudi, da kaj napiše.*

Evo spodbujeno...
Priponke
20180513_133217 (1).jpg
Nejccc, CRF, talker2
Uporabniški avatar
krpan
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Ljubljana
Avto: Leaf
172
15

Re: MS 75D

OdgovorNapisal/-a krpan » 15 Maj 2018, 00:05

Moje izkušnje so zapisane tukaj. Vozilo sem imel sposojeno 3 dni za pot na Nizozemsko in nazaj. Problemi s polnilno infrastrukturo odpadejo.

http://dems.si/kaksna-polnilna-infrastruktura-je-primerna-za-siroko-vpeljavo-e-mobilnosti-v-eu/

Slika
matija, DGJ, CRF, talker2, timo
Uporabniški avatar
talker2
EV entuziast
EV entuziast
Avto: Toyota Prius Plug-in
355
536

OdgovorNapisal/-a talker2 » 15 Maj 2018, 13:08

Ta članek sem že pred časom prebral in samo potrjuje moje (teoretično) razmišljanje. In sicer, da je trenutno edini zame sprejemljiv avto za hitre in komfortne službene vožnje s 500+ kilometri v tujino Tesla. Zaradi velikega dometa, udobnosti in mreže super chargerjev, kjer hitro napolniš avto za naprej brez komplikacij s karticami in iskanja polnilnic na telefonu - vse kar potrebuješ imaš na ekranu avtomobila. Vendar dokler bo avto stal kot stanovanje ga žal še dolgo ne bom imel :cry: Do takrat bo pa trenutni PHEV idealen za omenjene vožnje. Seveda čakam konkurenco, da bo nekoč na podobnem nivoju...
Robie
EV entuziast
EV entuziast
Avto: Leaf 2
97
298

OdgovorNapisal/-a Robie » 15 Maj 2018, 13:40

Času čas... razvoj gre hitro naprej in ko bo še konkurenca naredila svoje bomo tudi uporabniki e vozil na boljšem. Trenutno pa se moramo zadovoljiti s tem kar je na trgu :( pa niti ni tako slabo :)
DGJ, MIRANRR

Vrni se na