Še en Ioniq

pegica
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 32
Kraj: osrednja Slovenija
Avto: ioniq, e-golf
51
32

Re: Še en Ioniq

Odgovor Napisal/-a pegica »

Tudi midva z možem sva lastnika Ioniqa, pa sva slovenska navodila dobila zraven. Avto sva dobila v začetku decembra 2018.
CRF, evid, talker2, Robinhood, crunchy, DGJ, Nejccc, FV-EV
Uporabniški avatar
DGJ
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3000
Kraj: Kamnik
Avto: TESLA Y LR
3781
6402

Re: Še en Ioniq

Odgovor Napisal/-a DGJ »

Dobrodošla na forumu in med EV lastniki.
Želim veliko varnih električnih kilometrov.
pegica
pegica
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 32
Kraj: osrednja Slovenija
Avto: ioniq, e-golf
51
32

Re: Še en Ioniq

Odgovor Napisal/-a pegica »

Hvala. Kilometre že pridno nabiramo..kmalu nas čaka prvi servis. upam, da bo čimbolj ugoden .
Se pa kar malo grebeva kdo ga bo vozil in imava kar težave, ko sedeva v drug avto (sklopka, menjalnik, pa kar regenerirala bi..haha).
Nejccc, DGJ, matija
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5255
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6112
3998

Re: Še en Ioniq

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

pegica napisal/-a:Hvala. Kilometre že pridno nabiramo..kmalu nas čaka prvi servis. upam, da bo čimbolj ugoden .
Se pa kar malo grebeva kdo ga bo vozil in imava kar težave, ko sedeva v drug avto (sklopka, menjalnik, pa kar regenerirala bi..haha).
ICE je kar težko naučit regenerirat, sam se sploh ne vsedem več vanj kot šofer, razen po potrebi v kak kombi
pegica
energija
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 281
Kraj: ljubljana
Avto: IONIQ
237
168

Re: Še en Ioniq

Odgovor Napisal/-a energija »

pegica napisal/-a:Tudi midva z možem sva lastnika Ioniqa, pa sva slovenska navodila dobila zraven. Avto sva dobila v začetku decembra 2018.
Ali vas lahko za prosim, da odprete navodila na strani 3-43, kjer je pri meni prikaz instrumentalne plošče? Če je tudi pri vas isto mi prosim povejte, kaj je zapisano pod zaporedno številko 4. Hvala v naprej za odgovor.
pegica
pegica
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 32
Kraj: osrednja Slovenija
Avto: ioniq, e-golf
51
32

Re: Še en Ioniq

Odgovor Napisal/-a pegica »

energija napisal/-a:
pegica napisal/-a:Tudi midva z možem sva lastnika Ioniqa, pa sva slovenska navodila dobila zraven. Avto sva dobila v začetku decembra 2018.
Ali vas lahko za prosim, da odprete navodila na strani 3-43, kjer je pri meni prikaz instrumentalne plošče? Če je tudi pri vas isto mi prosim povejte, kaj je zapisano pod zaporedno številko 4. Hvala v naprej za odgovor.
Pripenjam sliko iz navodil. in sicer iz strani, ki ste jo navedel. Samo verjetno to ni tisto kar iščete? Pripenjam pa še eno sliko, kjer je na sliki instrum. plošča. Upam, da vam bo kaj v pomoč.
Priponke
navodila 2.jpg
navodila 2.jpg (37.81 KiB) Pogledano 2323 krat
navodila 1.jpg
navodila 1.jpg (46.75 KiB) Pogledano 2323 krat
energija
energija
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 281
Kraj: ljubljana
Avto: IONIQ
237
168

Re: Še en Ioniq

Odgovor Napisal/-a energija »

Izgleda da ste vi res dobili navodila za electric verzijo IONIQ. Jih bom zaprosil za slovenska navodila. Jaz sem dobil navodila za hibrid IONIQ.
pegica
zoranko
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 127
Avto: IONIQ EV 38kWh
30
95

Re: Še en Ioniq

Odgovor Napisal/-a zoranko »

Imajo. Jaz sem jih dobil decembra. Očitno so narejena.
CRF
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Ioniq”