Informacije o polnilnicah

Polnjenje v divjini je lahko posebna dogodivščina
magic
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 414
Avto: Hyundai IONIQ EV
334
370

Informacije o polnilnicah

Odgovor Napisal/-a magic »

edit: admin, razcepljena tema

Mogoče kdo ve ali imajo v Arboretumu Volčji potok polnilnico, v PlugShare je ni vrisane?
Uporabniški avatar
DGJ
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2957
Kraj: Kamnik
Avto: EV
3743
6367

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DGJ »

Jaz ne vem da bi jo imeli. Lahko pa po praznikih pogledam, ko se bom mimo peljal.
magic
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 414
Avto: Hyundai IONIQ EV
334
370

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a magic »

Jaz bi sel za 1. maj, pa sej mi ni potrebno polnit, sam če bi bla bi blo pa fajn. Drugače pa Trojane, pa Kamnik tudi. Na eno kosilo pa se bo napolnil
DGJ
Uporabniški avatar
Matej
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1875
Avto: V vsakem primeru EV
1770
1658

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a Matej »

Alboretum nima polnilnice. Sem hodil tam 14 dni nazaj...
magic
magic
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 414
Avto: Hyundai IONIQ EV
334
370

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a magic »

OK, hvala, potem pa v Kamnik na kosilo al pa Trojane pa bo, sej drugače pa imam 77km v eno smer tko, da ni panike. Sem pa vseeno misli, da bi ga lahko zastonj napolnil tačas
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 4581
Kraj: Slovenia
Avto: Tesla MY | VW eGolf
5861
7863

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a matija »

magic napisal/-a:Mogoče kdo ve ali imajo v Arboretumu Volčji potok polnilnico, v PlugShare je ni vrisane?
Nimajo, sem jim predlagal pred nekaj meseci ter na kratko navedel prednosti za njih. Takoj so se odzvali, da bodo razmislili o tem. Ce se kdo predlaga, zna bit prej
DGJ
magic
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 414
Avto: Hyundai IONIQ EV
334
370

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a magic »

matija napisal/-a:
magic napisal/-a:Mogoče kdo ve ali imajo v Arboretumu Volčji potok polnilnico, v PlugShare je ni vrisane?
Nimajo, sem jim predlagal pred nekaj meseci ter na kratko navedel prednosti za njih. Takoj so se odzvali, da bodo razmislili o tem. Ce se kdo predlaga, zna bit prej
Bom še jaz malo potečnaril
Uporabniški avatar
MIRANRR
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1138
Kraj: MB okolica
Avto: Nissan je preživel 5. svečko, ter opravil 189 kkor
1046
1422

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a MIRANRR »

Eno vprašanje, oziroma celo dve.
Torej ali lahko polniš v Trojanah, polnilnica od EL LJ, če nimaš kartice, če si samo pri njih registriran. Po kartico moram namreč osebno. Sedaj pa so prazniki, to bo še dodatno 10 dni. V sredo pa bi ravno moral dopolniti nekje tam.
Kako pa je s tesla polnilnicami. typ 2 je bila zasedena. Prosta je bila ena "tesla". Avto jo zazna, "avtomat" prav tako zelena lučka. Dalje nisem znal, to sploh gre ali potrebuješ še kakšno tesla kartico. To je bilo v Seisbergu.
Ja vem to se gre za SLO polnilnice
Vedno za:
VESNO zeleno stranko!
magic
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 414
Avto: Hyundai IONIQ EV
334
370

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a magic »

MIRANRR napisal/-a:Eno vprašanje, oziroma celo dve.
Torej ali lahko polniš v Trojanah, polnilnica od EL LJ, če nimaš kartice, če si samo pri njih registriran. Po kartico moram namreč osebno. Sedaj pa so prazniki, to bo še dodatno 10 dni. V sredo pa bi ravno moral dopolniti nekje tam.
Kako pa je s tesla polnilnicami. typ 2 je bila zasedena. Prosta je bila ena "tesla". Avto jo zazna, "avtomat" prav tako zelena lučka. Dalje nisem znal, to sploh gre ali potrebuješ še kakšno tesla kartico. To je bilo v Seisbergu.
Ja vem to se gre za SLO polnilnice
Piše da lahko SMS ali z aplikacijo, potrebna registracija, v praksi pa ne vem kako deluje, ker še nisem bil tam, sam imam njihovo kartico.
Uporabniški avatar
Matej
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1875
Avto: V vsakem primeru EV
1770
1658

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a Matej »

@Miranrr, če si prijavljen potem si naloži aplikacijo. Moralo bo delati. Drugače ti pa lahko jaz daljinsko vklopim preko aplikacije...ni problema.
DGJ
Uporabniški avatar
MIRANRR
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1138
Kraj: MB okolica
Avto: Nissan je preživel 5. svečko, ter opravil 189 kkor
1046
1422

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a MIRANRR »

Hvala Matej, bom poizkusil v sredo grem tja.
Vedno za:
VESNO zeleno stranko!
magic
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 414
Avto: Hyundai IONIQ EV
334
370

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a magic »

MIRANRR napisal/-a:Hvala Matej, bom poizkusil v sredo grem tja.
Aplikacija GREMO NA ELEKTRIKO, če slučajno ne veš, da ne boš preveč iskal.
Uporabniški avatar
Matej
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1875
Avto: V vsakem primeru EV
1770
1658

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a Matej »

Če boš potreboval mi kar na ZS sporoči pravi čas.
Desty
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 89
Kraj: Trbovlje
74
374

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a Desty »

MIRANRR napisal/-a:Eno vprašanje, oziroma celo dve.
Torej ali lahko polniš v Trojanah, polnilnica od EL LJ, če nimaš kartice, če si samo pri njih registriran.
Lahko tudi brez kartice, seveda. V polnilnico se lahko prijaviš tudi z aplikacijo za mobilni telefon Gremo na elektriko ali pa s posredovanjem SMS sporočila. Navodila so napisana na polnilni postaji.

Mimogrede, na Trojanah sedaj delujeta obe vtičnici ali še vedno zgolj ena?
magic
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 414
Avto: Hyundai IONIQ EV
334
370

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a magic »

Se bom jaz danes ustavil na en krof pa preverim.
Uporabniški avatar
Matej
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1875
Avto: V vsakem primeru EV
1770
1658

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a Matej »

Obe sta delali pred nekaj dnevi.
magic
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 414
Avto: Hyundai IONIQ EV
334
370

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a magic »

Desty napisal/-a:
MIRANRR napisal/-a:Eno vprašanje, oziroma celo dve.
Torej ali lahko polniš v Trojanah, polnilnica od EL LJ, če nimaš kartice, če si samo pri njih registriran.
Lahko tudi brez kartice, seveda. V polnilnico se lahko prijaviš tudi z aplikacijo za mobilni telefon Gremo na elektriko ali pa s posredovanjem SMS sporočila. Navodila so napisana na polnilni postaji.

Mimogrede, na Trojanah sedaj delujeta obe vtičnici ali še vedno zgolj ena?
Res delujeta obe, samo je problem priti zraven, vsaj danes je bilo tako. 2 ICE na parkirnih mestih za EV, poleg pa še 1. Čakal 10 minut, da se je tisti zraven umaknil, da sem lahko priklopil. Nakar se 1 iz mesta za EV umakne in ko opazim in hočem avto premakniti zaparkira 1 Nemc. Mu lepo prijazno rečem, da je to polnilno mesto nakar me nadere, da ni nikjer označeno in bolj ko mu razlagam, da je rumeno-zeleno pobarvano mi kaže, da ni nikjer nobene table in gre po krofe. Katastrofa, upam, da je tako samo čez vikend, če že mora biti
Bom Elektro Ljubljani pisal, če lahko mal bolj označijo, barva je res zlo sprana, pa tudi mislim, da 1 tabla, kjer bi pisalo, da sta 2 parkirni mesti rezervirani za električna vozila, ne bi bilo slabo. Aja pa še to, pol me je pa še eden s kombijem nadrl, da naj svoje gare umaknem stran, pika na i.
Priponke
12.jpg
Uporabniški avatar
MIRANRR
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1138
Kraj: MB okolica
Avto: Nissan je preživel 5. svečko, ter opravil 189 kkor
1046
1422

Re: Informacije o polnilnicah

Odgovor Napisal/-a MIRANRR »

Ja super, da so tablice vidne. Kdo ve, mogoče kdo pozna tega "kulturnega nemca".
Res pa je, da invalidov ne spoštujejo in kar povprek parkirajo. Invalidi so še v težjem položaju, mi se lahko vsaj lažje premaknemo do druge polnilnice.
Načeloma, bi bilo lepše napisati lastniku "trojan", saj tudi s tem širi svoj ugled in prepoznavnost. Verjetno bodo gostinci prepoznali novo tržno nišo, da kdor polni stoji dalj časa na istem mestu in si kaj več privošči, kot tisti nemc, ki na hitro kupi krof in gre.
Vedno za:
VESNO zeleno stranko!
magic
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 414
Avto: Hyundai IONIQ EV
334
370

Re: Informacije o polnilnicah

Odgovor Napisal/-a magic »

Sem vprašal pa so rekli, da je lastnik polnilnice E LJ, naj se na njih obrnem. Se pa strinjam, da so invalidi na dosti slabšem položaju pa je žal ogromno njihovih mest zasedenih. Samo ni mi jasno k sem ga lepo kulturno opomnil pa me je nadrl pol pa letel v dolgo čakalno vrsto za krofe, na drugi strani je bilo polno praznih parkirnih mest.
Desty
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 89
Kraj: Trbovlje
74
374

Re: Informacije o polnilnicah

Odgovor Napisal/-a Desty »

Na Trojanah bo žal situacija vedno takšna oz. vsaj dokler ne bodo polnilnice prestavili na druga stran parkirišča. Trenutno sta žal ti dve parkirni mesti najbolj idealni za kupce tipa “Krof’n’Go”.
Odgovori

Vrni se na “Javne polnilnice”