Nove polnilnice po Sloveniji

Polnjenje v divjini je lahko posebna dogodivščina :)
methos
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: MB
Avto: Hyundai Ioniq Electric
92
9

Re: Nove polnilnice po Sloveniji

OdgovorNapisal/-a methos » 07 Jun 2019, 16:24

prgrmr je napisal/-a:http://www.rtvslo.si/zabava/avtomobilnost/novice/v-kranju-deluje-najhitrejsa-polnilnica-za-elektricne-avtomobile-v-sloveniji/491235

Res, svaka cast na PR-u, glumijo 100 na uro

Njihove polnilnice so polizdelki, kateri ne delajo stabilno, nazadnje ko sem probal iz firbca mi ni hotelo spustit CCS konektorja pa polnilo ni.... na stevilki ki jo oglasuje za helpdesk pa se noben ni oglasal...
mitjap
EV entuziast
EV entuziast
Avto: C-Zero
365
179

OdgovorNapisal/-a mitjap » 07 Jun 2019, 18:01

Si predstavljam, da za demonstracijo niso vlekli polne moči..ker bi ven vrglo :D
Uporabniški avatar
DGJ
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Kamnik
Avto: IONIQ EV, C-ZERO
1444
2633

OdgovorNapisal/-a DGJ » 07 Jun 2019, 18:17

DGJ je napisal/-a:
DGJ je napisal/-a:Ravnokar berem v lokalnem glasilu novico, da je občina Kamnik od Eko sklada prejela odločbo o pravici do nepovratnih sredstev v višini 9.000 EUR za postavitev 3 polnilnih postaj za EV. Postavljene bodo na parkirišču pri pošti na Duplici, pri Domu kulture Kamnik in pri Termah Snovik. Žal o terminih ne piše nič.

Prejel odgovor Občine Kamnik glede načrtovanja postavitve teh 3 polnilnic:
"Pozdravljeni!
Res je, da bodo letos v Kamniku 3 nove polnilnice za električne avtomobile. Ena bo pri Domu Kulture Kamnik (za obiskovalce DKK, prebivalce Tunjiške ceste, Grabna,…), druga bo na parkirišču pred blokovskim naseljem Matije Blejca na Duplici (pri pošti) in tretja pri Termah Snovik. Sicer je rok postavitve do konca leta 2019, vendar jih nameravamo postaviti v kratkem (če bo vse po planu v roku 1 meseca oz. takoj ko dobimo soglasje Elektro). Gradbena in elektroinštalacijska dela so za postajo pri DKK in pošti že izvedena.
Postavljene bodo Etrelove postaje – iste kot pri zdravstvenem domu in na Frančiškanskem trgu.

Lp, Barbara Strajnar"

Kolikor vidim na Gremo na elektriko sta vsaj ti dve polnilnici pri Domu Kulture Kamnik in pri pošti na Duplici že v obratovanju.
Čim bom imel čas da grem pogledat tudi poslikam in dam na Plugshare.
CRF, Kaktus
Uporabniški avatar
DGJ
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Kamnik
Avto: IONIQ EV, C-ZERO
1444
2633

OdgovorNapisal/-a DGJ » 14 Jun 2019, 19:41

Na Plugshare sem dodal polnilnico pri Domu Kulture Kamnik - https://www.plugshare.com/location/194116
Je brezplačna, potrebuje pa RFID za aktivacijo, edino nisem preveril ali deluje na katerokoli RFID, jaz sem dal kartico od Elektro Celje (kar je enako Gremo na elektriko LJ).
Tudi poslikati žal ni bilo časa.
Nejccc, Kaktus, robertto, matija, CRF, crunchy, kt57

• Podobne Teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na