Petrol polnilnice

Polnjenje v divjini je lahko posebna dogodivščina
Odgovori
Uporabniški avatar
Vodokotlic
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2163
Kraj: Ljubljana/Vipava
Avto: Model 3 LR AWD
1258
1045

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a Vodokotlic »

Argo napisal/-a:Najboljše da se odpraviš na anonimne SC.
Kdo pravi da je SC anonimen?
Live long and prosper TESLA popust koda: https://ts.la/dejan44094
crunchy
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2310
Kraj: Cerklje na Gorenjskem
Avto: Nissan Leaf 2.zero 40 kWh, Tesla Y RWD
1692
2217

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a crunchy »

Po moje se je Argo hecal.
desiro
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 312
Kraj: Lj
Avto: Nissan Leaf 2018 Tekna
437
277

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a desiro »

Jaz ne vidim zavajanja, "Onecharge Anonimni" je kot neko ime storitve, nikjer ni napisano da naj bi bila zagotovljena anonimnost, žal pač samo ponesrečeno tržno ime.
Tadejz
Argo
-
Prispevkov: 1566
Kraj: Slovenija
Avto: Kona EV 64
969
701

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a Argo »

crunchy napisal/-a:Po moje se je Argo hecal.
Prav rad si vzamem čas da malo provociram zagrizene teslaše. Da ne bom narobe razumljen. Tesla je top avto. Mi je pa hecen fanatizem/pripadnost nekaterih. Kar je tudi prav.
Uporabniški avatar
warpedone
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 8337
Kraj: LJ
Avto: Tesla Model 3 LR 2019, 140k
5397
3528

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a warpedone »

trolanje je tu dovoljeno?

ko ni drugega opravičila, dvigate meglo s trolanejm in opravičili tipa "ponesrečeno ime"
ko ne dobiš oglaševanega, si samo slabo razumu napisano?
to delate gratis al od petrola kaj dobite za odvetništvo?
govindam ādi-puruṣaṁ tam ahaṁ bhajāmi
Uporabniški avatar
EVSVET
Administrator
Prispevkov: 1043
879
31

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a EVSVET »

Na srečo mislim da forum še nima veliko Trolov.

Vsekakor pa tudi provokacije niso zaželjene, in to velja za vse vpletene!
MIRANRR, matija, talker2, SimonZed, kt57
Uporabniški avatar
warpedone
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 8337
Kraj: LJ
Avto: Tesla Model 3 LR 2019, 140k
5397
3528

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a warpedone »

govindam ādi-puruṣaṁ tam ahaṁ bhajāmi
desiro
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 312
Kraj: Lj
Avto: Nissan Leaf 2018 Tekna
437
277

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a desiro »

warpedone napisal/-a:trolanje je tu dovoljeno?

ko ni drugega opravičila, dvigate meglo s trolanejm in opravičili tipa "ponesrečeno ime"
ko ne dobiš oglaševanega, si samo slabo razumu napisano?
to delate gratis al od petrola kaj dobite za odvetništvo?
Nikakor ne trolam, v temi je bila prilepljena tudi slika s katere se vidi da je napis onecharge anonimni na takem mestu ki bi v tabeli predstavljal neko ime oz. naslov produkta, podpobno kot nudijo pakete npr. "brezskrbni" pa imaš tudi omejeno 170 kWh na polnilnicah nad 22 kWh. Torej nisi ravno brezskrbi, jih boš tudi za to prijavil tržnemu inšpektoratu?
SimonZed
SimonZed
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 2917
2218
3476

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a SimonZed »

Danes brez težav z uporabo aplikacije OneCharge polnil avto na Petrolovi AC polnilnici Spodnji stari grad med sprehodom po Celju.
edi-b
Uporabniški avatar
EVSVET
Administrator
Prispevkov: 1043
879
31

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a EVSVET »

Počiščena tema. Držite se tematike in upoštevajte forumska pravila!
hribovc0601
Uporabniški avatar
warpedone
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 8337
Kraj: LJ
Avto: Tesla Model 3 LR 2019, 140k
5397
3528

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a warpedone »

Petrolov odgovor:
Spoštovani,

iskreno se vam zahvaljujemo se vaše poslano sporočilo.

Sprva se vam iskreno opravičujemo za napačno posredovane informacije s strani kontaktnega centra.

Obveščamo vas, da je polnjenje na Petrolovih električnih polnilnicah na voljo tudi za neregistrirane uporabnike in uporabnike brez Petrol klub plačilne kartice za elektro mobilnost. Žal pa drži, da omenjena storitev ni na voljo v aplikaciji OneCharge, temveč je potrebno polnjenje opraviti v brskalniku na spletni strani onecharge.eu.

Pristojni oddelek bomo opozorili, da se omenjen podatek doda tudi na spletno stran, da v prihodnje ne bo prihajalo do podobnih neljubih dogodkov.

Hkrati vas želimo obvestiti, da je ne glede na to, ali želite opraviti polnjenje avtomobila na standardni ali hitri polnilnici, potreben vpis kreditne kartice VISA, Mastercad ali Discover, saj se pred opravljenim polnjenjem opravi predavtorzicija v vrednosti 1 EUR na počasni polnilnici oz. 25 EUR na hitri polnilnici. Predavtorizacija vam je v roku 14 dni povrnjena na vašo kartico. V kolikor opravite polnjenje na hitri polnilnici kot neregistriran uporabnik oz. uporabnik brez Petrol klub plačilne kartice, se vam polnjenje obračunava po ceni 0,25 UER/min.

Za nastale nevšečnosti se vam ponovno opravičujemo in vas prosimo za razumevanje.

Lep pozdrav
XXXXXXXXXXX
Podpora strankam
Jim ne potegne, da je glavni problem ravno ta zahtevana kreditna kartica, ki ni nikjer omenjena do momenta poskusa aktivacije polnjenja. Če kreditne (maestro ali BA ni dost dober, mora bit 'taprava' kreditna) nimaš s sabo (al pa sploh ne) ti preostane le, da "ves vesel" izštekaš, spakiraš kabl in greš iskat srečo drugam.
Če sploh še lahko ...
govindam ādi-puruṣaṁ tam ahaṁ bhajāmi
alfy
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2562
Kraj: Koper
Avto: i3 94 rex in Tesla🤦
1410
1021

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a alfy »

warpedone napisal/-a:Petrolov odgovor:
Spoštovani,

iskreno se vam zahvaljujemo se vaše poslano sporočilo.

Sprva se vam iskreno opravičujemo za napačno posredovane informacije s strani kontaktnega centra.

Obveščamo vas, da je polnjenje na Petrolovih električnih polnilnicah na voljo tudi za neregistrirane uporabnike in uporabnike brez Petrol klub plačilne kartice za elektro mobilnost. Žal pa drži, da omenjena storitev ni na voljo v aplikaciji OneCharge, temveč je potrebno polnjenje opraviti v brskalniku na spletni strani onecharge.eu.

Pristojni oddelek bomo opozorili, da se omenjen podatek doda tudi na spletno stran, da v prihodnje ne bo prihajalo do podobnih neljubih dogodkov.

Hkrati vas želimo obvestiti, da je ne glede na to, ali želite opraviti polnjenje avtomobila na standardni ali hitri polnilnici, potreben vpis kreditne kartice VISA, Mastercad ali Discover, saj se pred opravljenim polnjenjem opravi predavtorzicija v vrednosti 1 EUR na počasni polnilnici oz. 25 EUR na hitri polnilnici. Predavtorizacija vam je v roku 14 dni povrnjena na vašo kartico. V kolikor opravite polnjenje na hitri polnilnici kot neregistriran uporabnik oz. uporabnik brez Petrol klub plačilne kartice, se vam polnjenje obračunava po ceni 0,25 UER/min.

Za nastale nevšečnosti se vam ponovno opravičujemo in vas prosimo za razumevanje.

Lep pozdrav
XXXXXXXXXXX
Podpora strankam
Jim ne potegne, da je glavni problem ravno ta zahtevana kreditna kartica, ki ni nikjer omenjena do momenta poskusa aktivacije polnjenja. Če kreditne (maestro ali BA ni dost dober, mora bit 'taprava' kreditna) nimaš s sabo (al pa sploh ne) ti preostane le, da "ves vesel" izštekaš, spakiraš kabl in greš iskat srečo drugam.
Če sploh še lahko ...
Jaz pokličem ženo ali prijatelja, da mi aktivirata polnilno postajo ko kartice nimam. Anonimnost s tem zagotovljena in polnjenje aktivno.
Nastane pa problem, če nimamo žene ali prijateljev to je res.
Uporabniški avatar
warpedone
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 8337
Kraj: LJ
Avto: Tesla Model 3 LR 2019, 140k
5397
3528

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a warpedone »

Ja, to je opcija, če ženo puščaš doma, prijatelji ti pa zaupajo svoje kreditne... nimamo vsi take sreče ...
darjan
govindam ādi-puruṣaṁ tam ahaṁ bhajāmi
alfy
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2562
Kraj: Koper
Avto: i3 94 rex in Tesla🤦
1410
1021

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a alfy »

warpedone napisal/-a:Ja, to je opcija, če ženo puščaš doma, prijatelji ti pa zaupajo svoje kreditne... nimamo vsi take sreče ...
Prijatelj ti od doma na onecharge.eu aktivira polnilnico, ne rabi tebi kartice zaupat. Poveš mu samo št. polnilnice na kateri se nahajaš in na kateri priklop se boš priklopil in potrdi. 30 sekund do minute in je zadeva speljana.
Uporabniški avatar
Franci
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1228
Kraj: LESCE
Avto: KONA EV & Renault Megane,
1180
418

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a Franci »

To je res, samo še delovati mora tista polnilnica, ki jo želiš aktivirati.
Danes sem spet dobro uro zabil z ukvarjanjem s Petrolovo polnilnico pred njihovo poslovno stavbo - tam je sicer aktivacija možna samo s Petrolovo kartico e-mobilnosti, a žal nisem imel sreče. Po nekaj klicih in preverjanjih sem ugotovil, da kljub temu, da indikacijska lučka utripa zeleno, da naj bi bila polnilnica pripravljena, le temu ni tako, saj kabel ne gre do konca v polnilnico.

Težave s temi polnilnicami so že skoraj pol leta, sem mislil, da so pred prazniki končno polnilnice porihtali, po dolgem času sem spet videl, da se avti tam polnijo, a ko sem danes želel tudi sam tam polnit - polnilnica mi je najbližja - so bile spet težave.

Ko bo potrebno, za tako nesigurno delovanje polnilnic še plačevati, se jih bomo od daleč izogibali.

Le v kaj investiramo EU sredstva - v zamenjavo dobro delujočih polnilnic s polnilnicami s katerimi so od samega začetka same težave in jih niso sposobni sanirati niti v pol leta.

Res porazen odnos, do javnih sredstev.
Uporabniški avatar
Robinhood
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 313
Kraj: Škofljica
Avto: Hyundai Ioniq EV
471
676

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a Robinhood »

Franci napisal/-a:To je res, samo še delovati mora tista polnilnica, ki jo želiš aktivirati.
Danes sem spet dobro uro zabil z ukvarjanjem s Petrolovo polnilnico pred njihovo poslovno stavbo - tam je sicer aktivacija možna samo s Petrolovo kartico e-mobilnosti, a žal nisem imel sreče. Po nekaj klicih in preverjanjih sem ugotovil, da kljub temu, da indikacijska lučka utripa zeleno, da naj bi bila polnilnica pripravljena, le temu ni tako, saj kabel ne gre do konca v polnilnico.

Težave s temi polnilnicami so že skoraj pol leta, sem mislil, da so pred prazniki končno polnilnice porihtali, po dolgem času sem spet videl, da se avti tam polnijo, a ko sem danes želel tudi sam tam polnit - polnilnica mi je najbližja - so bile spet težave.

Ko bo potrebno, za tako nesigurno delovanje polnilnic še plačevati, se jih bomo od daleč izogibali.

Le v kaj investiramo EU sredstva - v zamenjavo dobro delujočih polnilnic s polnilnicami s katerimi so od samega začetka same težave in jih niso sposobni sanirati niti v pol leta.

Res porazen odnos, do javnih sredstev.
V tole polnilnico je en debil na 2 vtičnici neki not vtaknu - en kos železa je ostal v enemu pinu v polnilnici zato ne gre kabel do konca... ostale 3 vtičnice delujejo - za enkrat .
Uporabniški avatar
DeCoRawr
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6659
Avto: Kona 64_2018
3553
604

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a DeCoRawr »

Načrtno, ali zgleda kot nek ostanek type 2 ?
Uporabniški avatar
Franci
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1228
Kraj: LESCE
Avto: KONA EV & Renault Megane,
1180
418

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a Franci »

Sam nisem opazil ničesar - bom ob priliki, ko bom hodil tam mimo pogledal - vem, da je bilo že jeseni na eni vtičnici s tem problem.
Sam si bolj predstavljam, da bi lahko ostal zatič, ki zaklene kabel kar v fazi zaklepa. Vem, da so bile na teh polnilnicah na začetku težave z zaklepom kabla - kolega je moral večkrat urgirati, da so mu prišli odstranit kabel iz polnilnice.
Kot domneva DeCoRawr pa bi lahko notri ostal tudi del priključka type 2, če ga je kdo, ker mu ga je polnilnica zaklenila na silo izvlekel in odlomil delček priključka.
Skratka od samega začetka so s temi polnilnicami same težave.
prgrmr
Uporabniški avatar
Robinhood
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 313
Kraj: Škofljica
Avto: Hyundai Ioniq EV
471
676

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a Robinhood »

DeCoRawr napisal/-a:Načrtno, ali zgleda kot nek ostanek type 2 ?
Ja en je neki pustu not zabitga... morjo dons pridt vtičnico zamenjat bom pol po šihtu pogledu, če je zamenjana al pa probu slikat če bo kajla še v lukni
Petrol
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 197
Kraj: Ljubljana
436
7

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a Petrol »

Robinhood napisal/-a:
Franci napisal/-a:To je res, samo še delovati mora tista polnilnica, ki jo želiš aktivirati.
Danes sem spet dobro uro zabil z ukvarjanjem s Petrolovo polnilnico pred njihovo poslovno stavbo - tam je sicer aktivacija možna samo s Petrolovo kartico e-mobilnosti, a žal nisem imel sreče. Po nekaj klicih in preverjanjih sem ugotovil, da kljub temu, da indikacijska lučka utripa zeleno, da naj bi bila polnilnica pripravljena, le temu ni tako, saj kabel ne gre do konca v polnilnico.

Težave s temi polnilnicami so že skoraj pol leta, sem mislil, da so pred prazniki končno polnilnice porihtali, po dolgem času sem spet videl, da se avti tam polnijo, a ko sem danes želel tudi sam tam polnit - polnilnica mi je najbližja - so bile spet težave.

Ko bo potrebno, za tako nesigurno delovanje polnilnic še plačevati, se jih bomo od daleč izogibali.

Le v kaj investiramo EU sredstva - v zamenjavo dobro delujočih polnilnic s polnilnicami s katerimi so od samega začetka same težave in jih niso sposobni sanirati niti v pol leta.

Res porazen odnos, do javnih sredstev.
V tole polnilnico je en debil na 2 vtičnici neki not vtaknu - en kos železa je ostal v enemu pinu v polnilnici zato ne gre kabel do konca... ostale 3 vtičnice delujejo - za enkrat .
Spoštovani,

kot ste v preteklosti že večkrat opozorili, smo imeli težave na obeh polnilnicah pred Petrolovo stavbo v Ljubljani. Zato smo v prvi polovici decembra obe polnilnici zamenjali in od takrat delujeta brezhibno. Žal pa je nekdo pred dvema dnevoma fizično poškodoval vtičnico 2 na polnilnici Poslovna stavba 1. Danes je predvidena menjava vtičnice.
Vsem uporabnikom se opravičujemo za nevšečnosti.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Lep pozdrav,
Team e-mobilnost
Petrol d.d., Ljubljana
Vremenko, Argo, Damijan, prgrmr, DGJ, matija, Franci
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Javne polnilnice”