Letališče Brnik

Polnjenje v divjini je lahko posebna dogodivščina
Odgovori
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6390
Avto: Kona in Zoe
4910
5974

Letališče Brnik

Odgovor Napisal/-a CRF »

Kakšna lepa slika Ampak izgleda da bo treba postavit še kakšno
Avantcar ima sicer v kleti še nekaj polnilnih mest PM št. 246, 247 in 248, vendar so v prvi vrsti namenjena polnjenju njihovih električnih vozil za izposojo.
Polnilnica v 1B etaži parkirne hiše
Polnilnica v 1B etaži parkirne hiše
[/center]
Dzun Tao
Uporabniški avatar
AndY1
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 206
Kraj: Domžale
Avto: 2012 Opel Ampera
182
53

Re: Letališče Brnik

Odgovor Napisal/-a AndY1 »

Danes sem polnil na Brniku. Ne samo, da je polnjenje brezplačno, električna vozila, ki se polnijo, imajo 20% popust pri parkirnini.

Npr., jaz sem polnil 1 uro, po rednem ceniku je to 2.5EUR, plačal pa sem le 2EUR.
Damijan, CRF, matija
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6390
Avto: Kona in Zoe
4910
5974

Re: Letališče Brnik

Odgovor Napisal/-a CRF »

Škoda je le da ni Plug and Charge, kot je že Drejchi napisal... http://evsvet.eu/viewtopic.php?f=9&t=8&p=3083#p3083
AndY1
Uporabniški avatar
AndY1
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 206
Kraj: Domžale
Avto: 2012 Opel Ampera
182
53

Re: Letališče Brnik

Odgovor Napisal/-a AndY1 »

Res je, na to sem tudi sam pomislil, ker je identifikacijska kartica v tem primeru popolnoma nepotrebna.

No, jaz sem se najprej ustavil pred rampami, dal 4 žmigovce in šel po kartico, potem zapeljal gor in takoj dal polniti. Za konec polnjenja, vsaj pri Amperi, ne potrebuješ ID kartice, tako da jo lahko vrneš že ob plačilu parkirnine, šele potem greš nazaj do avta, izključiš najprej avto, potem pa, kot vse Etrelove polnilne postaje, postaja sama odklene del kabla v polnilni postaji, tako da samo še tisto ven potegneš in greš, tako da ne izgubljaš še časa z vračilom ID kartice.
Uporabniški avatar
AndY1
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 206
Kraj: Domžale
Avto: 2012 Opel Ampera
182
53

Re: Letališče Brnik

Odgovor Napisal/-a AndY1 »

Aja, sem pa tudi napisal pohvalo preko spletne strani brniškega letališča
Lep pozdrav!

Najlepše bi vas pohvalil, da ne samo, da imate polnilno postajo za električna vozila in ne samo, da imate polnjenje brezplačno, ampak, da imate tudi 20% popust na parkirnino za električna vozila.

Ravnokar sem se vrnil z letališča, kjer sem pospremil brata, vmes sem polnil moj električni avto (Opel Ampera) in sem bil zelo prijetno presenečen ob plačevanju parkirnine.
Najlepša hvala in pohvala za vašo spodbudo elektro mobilnosti!

lp Andrej Potokar
in dobil sledeč odgovor:
Pozdravljeni,

Hvala za prijazno sporočilo. Polnilnic bo v prihodnje še več. Veseli nas, da ste z našimi storitvami zadovoljni in potrudili se bomo, da tudi v prihodnje upravičimo vaša pričakovanja.

Lp, Brigita Zorec
matija, CRF, pirpy, robert
Odgovori

Vrni se na “Javne polnilnice”