Polnilna postaja P+R Dolgi most

Polnjenje v divjini je lahko posebna dogodivščina :)
Goran
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Ljubljana
Avto: i3
225
13

Re: Polnilna postaja P+R Dolgi most

OdgovorNapisal/-a Goran » 30 Avg 2018, 22:00

mitjap je napisal/-a:Goran mešaš P+R in vsa ostala parkirišča. Na P+R je smiselno da se parkira (in polni) za cel dan in greš, medtem ko so ostala parkirišča v centru namenjena krajšim postankom, zato tudi časovna omejitev polnjenja.

22 kw postaja sigurno ni namenjena za 9 urno polnjenje. Mislim, da je bolj za tiste kot pravi BoBa, ki pridejo po opravkih. Se pa strinjam, da manjkajo šuko vtičnice, ki bi bile namenjene celodnevnemu parkiranju.
Goran
EV entuziast
EV entuziast
Avto: i3
225
13

OdgovorNapisal/-a Goran » 30 Avg 2018, 22:08

Damijan je napisal/-a:
Goran je napisal/-a:
Damijan je napisal/-a:
In strinjam se z Barbaro, da je nonsense da je v prekršku dokler je 5 ostalih prostih...

8-)

Marsikaj je nonsense na tem svetu. Vzemimo cigaletovo kjer sta 2 PP. Cel dan filata dva ista avta. Vmes jih je že nekaj iskalo PP. Potem se en od obeh avtov odpelje, pride redar in ker je ena PP prosta ne kaznuje tistega še parkiranega čeprav parkira že 8 ur. A to se ti zdi v redu?
Včasih parkiram nekje kjer je prepovedano ampak prav nikokar ne motim in dobim listek. A zdaj naj se grem kregat, da bi tam komot bil parking?

Goran, tukaj ne pišemo o Cigaletovi - ne pišemo o centru mesta,
naslov je P+R Dolgi most..

Vidm kaj je naslov teme. Cigaletovo sem omenu, ker sta samo 2 parkinga in bi se tak primer laže zgodil.
hribovc0601
EV začetnik
EV začetnik
Avto: Kia Soul EV
85
71

OdgovorNapisal/-a hribovc0601 » 30 Avg 2018, 22:32

mitjap je napisal/-a:Predlagam da tisti ki se ne strinja s trenutno ureditvijo P+R parkirišč pošlje predlog/pritožbo na MOL. Verjamem da nas je več takšnih (tudi tisti ki sicer P+R ne uporabljamo) vendar se le redkokdo aktivira in tudi nekaj naredi.

Jaz sem na MOL že poslal pritožbo, daj je moje mnenje, da če je P+R zgrajen za celodnevno parkiranje mora biti to omogočeno vsem, tudi tistim ki polnijo vozilo. Z MOL so se odzvali, da se strinjajo in da bodo popravek vnesli v pravilnik prvič ko ga bodo spreminjali.
kt57, mitjap, CRF, ixi, DGJ, matija, crunchy, elbic, Luka
Barbara
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Kočevje
Avto: Ion
19
1

OdgovorNapisal/-a Barbara » 31 Avg 2018, 07:26

hribovc0601 je napisal/-a:
mitjap je napisal/-a:Predlagam da tisti ki se ne strinja s trenutno ureditvijo P+R parkirišč pošlje predlog/pritožbo na MOL. Verjamem da nas je več takšnih (tudi tisti ki sicer P+R ne uporabljamo) vendar se le redkokdo aktivira in tudi nekaj naredi.

Jaz sem na MOL že poslal pritožbo, daj je moje mnenje, da če je P+R zgrajen za celodnevno parkiranje mora biti to omogočeno vsem, tudi tistim ki polnijo vozilo. Z MOL so se odzvali, da se strinjajo in da bodo popravek vnesli v pravilnik prvič ko ga bodo spreminjali.

Dobila podoben odgovor pred več kot letom in se še ni nič spremenilo. :think:
elbic
desiro
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Lj
Avto: Nissan Leaf 2018 Tekna
80
8

OdgovorNapisal/-a desiro » 04 Sep 2018, 13:43

Mol je s temi pritožbami grozno birokratičen, vedno dobiš en in isti odgovor v katerem čez ovinek povejo...poslušajte jaz sem tukaj samo en navaden uradnik ki se mi neda nič delat in bom dobil plačo če bom tole dal naprej ali pa ne. groza
Uporabniški avatar
Hitch-Hiker
EV entuziast
EV entuziast
Avto: Ioniq, Rav4
196
143

OdgovorNapisal/-a Hitch-Hiker » 04 Sep 2018, 14:01

Danes bil tam 15 minut.
Polnilnice vse prazne. Ostalo pa nabasano.

• Podobne Teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na