DC Polnilnice Zavoda Zadihaj

Polnjenje v divjini je lahko posebna dogodivščina
Odgovori
BoBa
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 387
Kraj: Ptuj
Avto: Mach-E
703
32

DC Polnilnice Zavoda Zadihaj

Odgovor Napisal/-a BoBa »

Je komu jasno kaj se dogaja s polnilnicami Zavoda Zadihaj? Predvsem na Štajerskem so postavili večje število DC polnilnic, moči 10kW in 20 kW. Nekatere so postavljene povsem na novo, nekatere so zamenjale njihove prejšnje AC polnilnice. Kolikor je meni znano še nobena DC polnilnica ne dela, zaradi zamenjav pa je posledično tudi manj delujočih AC polnilnic.

Kako Zavod sploh posluje? Če so vse te polnilnice njihovo "darilo" oziroma prispevek za boljši zrak, je to seveda pohvale vredno in nihče se ne more pritoževati če jih večina sploh ne dela.

Zgodbe je precej drugačna, če so vse te polnilnice financirane ali vsaj sofinancirane s strani občin, države ali subvencionirane od EKO sklada. V tem primeru je izvajalec seveda dolžan poskrbeti za delovanje le-teh in zagotoviti, da so javna sredstva dosegla svoj namen, vzpodbujati elektromobilnost in skrbeti za okolje.
DGJ
Uporabniški avatar
MIRANRR
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1138
Kraj: MB okolica
Avto: Nissan je preživel 5. svečko, ter opravil 189 kkor
1046
1422

Re: DC Polnilnice Zavoda Zadihaj

Odgovor Napisal/-a MIRANRR »

Polnilnica v Račah je delovala, že dalj časa nazaj sem jo preizkusil. vendar moč je bila majhna, saj v 2 urah se ni kaj veliko napolnila.
Vedno za:
VESNO zeleno stranko!
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 4581
Kraj: Slovenia
Avto: Tesla MY | VW eGolf
5861
7867

Re: DC Polnilnice Zavoda Zadihaj

Odgovor Napisal/-a matija »

Afaik je DEMS podpisal pogodbo z EkoSkladom, sedaj po celi sloveniji testirajo delovanje polnilnic, tocno s tem namenom ki ga izpostavljas BoBa. Pred casom sem zasledil na http://www.dems.si
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Javne polnilnice”