Najboljša domača polnilnica

O tem kako polnite svoj EV doma
streightedge
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Ljubljana
Avto: Nissan Leaf 2018 40kwh
21
1

Re: Najboljša domača polnilnica

Odgovor Napisal/-a streightedge »

Parkrat smo bili dogovorjeni za ogled, pa da se dogovorimo za izdelavo pa so vedno umanjkal...
McDuck
EV entuziast
EV entuziast
35
6

Odgovor Napisal/-a McDuck »

Pač meni so povedali, da se ogled lokacije s strani njihovega inženirja plača 70 ali 80 EUR, on pride v roku enega do dveh tednov.
Lahko pa izbereš njihovo polnilnico (mislim da ponujajo tri različne polnilnice) in montažo (mislim da so tudi tri paketa).
Če je polnilnica na zalogi je montaža tudi v roku dveh tednov, če ni na zalogi potem se lahko zavleče tudi do 6 tednov.
Če kupiš njihovo polnilnico in če plačaš njihovo montažo potem tisti ogled in svetovanje je zastonj.
Apolon
EV entuziast
EV entuziast
Avto: Bicikl
132
139

Odgovor Napisal/-a Apolon »

McDuck napisal/-a: 11 Okt 2021, 21:35 Pač meni so povedali, da se ogled lokacije s strani njihovega inženirja plača 70 ali 80 EUR, on pride v roku enega do dveh tednov.
Lahko pa izbereš njihovo polnilnico (mislim da ponujajo tri različne polnilnice) in montažo (mislim da so tudi tri paketa).
Če je polnilnica na zalogi je montaža tudi v roku dveh tednov, če ni na zalogi potem se lahko zavleče tudi do 6 tednov.
Če kupiš njihovo polnilnico in če plačaš njihovo montažo potem tisti ogled in svetovanje je zastonj.
Inženirja? Haha si me nasmejal. Nočem podcenjevati, ampak tudi pri Montaži SE še nisem srečal inženirja. Pri meritvah pa ja. Pa še to bi tehnika poslali, če ne bi moral na poročilo ruknit štempl.
Zadnjič spremenil Apolon, dne 11 Okt 2021, 21:40, skupaj popravljeno 1 krat.
streightedge
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Ljubljana
Avto: Nissan Leaf 2018 40kwh
21
1

Odgovor Napisal/-a streightedge »

Nekako sem dobil občutek da jih fizične osebe ne zanimajo toliko kot občine, je pa res da sem sem se pogovarjal z enim od šefov tam ker se približno poznamo, nisem pa potem več uradno spraševal ker se mi ne zdi pravi odnos .
McDuck
EV entuziast
EV entuziast
35
6

Jaz sem se marca pogovarjal s dvema osebama na Moon in so me oni klicali ziher vse skup vsaj deset krat dokler na koncu nisem kupil njihovo prenosno polnilnico.
Andy
Kraj: Maribor
Avto: ID.4

Odgovor Napisal/-a Andy »

Tile moon - ovci so res neresni, jaz sem tri mesece porabil z njimi da želim kupiti samo polnilnico, brez montaže, brez ogleda, ...
in nič.
Pol sem enkrat slučajno šel do prodajalca - vozila, kjer sva zadevo našla v katalogu ki ga imajo, ne vem sicer kater predvidevam da dodatne opreme ali kaj takega, in zadeva dobavljiva, celo zalogo so imeli, plačam aro, in čez dva dni pri prodajalcu prevzamem polnilnico.

Bi pa izkoristil temo in vprašal ali lahko kdo pomaga pri nakupu, tokovnika. Rabil bi Lem tt 50-sd, sem ga naročil preko fernela a so mi vrnili denar, ali nidec c-ct-10.
Uporabniški avatar
evpolnilnice
EV entuziast
EV entuziast
Avto: IONIQ 28 kWh, KIA eNiro 64kWh
217
218

Odgovor Napisal/-a evpolnilnice »

streightedge napisal/-a: 11 Okt 2021, 19:29 A ima kdo kontakt za montažo walboxa (polnilnica + montaža) na 16A varovalko?

Se spraševal na moonu pa niso čisto resni
Lahko poklices mene na 040426854, vendar ne trzim in montiram moon.
Simon
McDuck
EV entuziast
EV entuziast
35
6

Ali kdo ima polnilnico s RFID čitalcem in mu polnilnica ne polni avta ob nastavljenih urah polnjenja v avtu in ne ogreva vozila prek elektrike iz polnilnice ob določeni uri odhoda v avtu?
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek