Imena tem

Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Kraj: 1108
Avto: Kona
1261
1122

Imena tem

OdgovorNapisal/-a FV-EV » 14 Sep 2019, 14:52

Predlagam, da se v primeru odpiranja novih tem v naslov napiše bolj konkretno: Možnost nakupa TESLE3....
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Tržič
Avto: Kona in Zoe
3855
4195

Re: Možnosti nakupa

OdgovorNapisal/-a CRF » 14 Sep 2019, 15:58

FV-EV je napisal/-a:Predlagam, da se v primeru odpiranja novih tem v naslov napiše bolj konkretno: Možnost nakupa TESLE3....

Ne, ni potrebe, se jasno vidi v katerem forumu je tema. Je pa res da na mobilni strani se pa ne vidi. Delam na tem.
Admin @ EVSVET.eu
crunchy
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Cerklje na Gorenjskem
Avto: Nissan Leaf 2.zero
1105
1404

OdgovorNapisal/-a crunchy » 16 Sep 2019, 08:51

CRF je napisal/-a:
FV-EV je napisal/-a:Predlagam, da se v primeru odpiranja novih tem v naslov napiše bolj konkretno: Možnost nakupa TESLE3....

Ne, ni potrebe, se jasno vidi v katerem forumu je tema. Je pa res da na mobilni strani se pa ne vidi. Delam na tem.

Vse je res, vendar pa, ko gledam neprebrane vsebine, vedno preberem samo glavni naslov in ne še tistega majhnega zelenega podnaslova. Menim, da bi bilo veliko bolj informativno, če bi že iz osnovnega naslova vedeli za katero vozilo gre, da ne potrebujemo brati še podnaslovov. Velikokrat sem se vprašal za katero vozilo sploh gre in sem moral iti na vrh strani, da sem videl podnaslove.
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Tržič
Avto: Kona in Zoe
3855
4195

OdgovorNapisal/-a CRF » 16 Sep 2019, 08:57

Se strinjam. Ampak z rastjo foruma bo šlo le še bolj v smer ločevanja uporabnikov na forume. In jasno da bo vsak EV imel svojo temo imenovano "Servis". S tem bo tudi sekcija "NOVO" verjetno postala neuporabna, ker večine dogajanje na določenih podforumih ne bo zanimalo.
Admin @ EVSVET.eu

• Podobne Teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na