Status donatorja

Odgovori
Uporabniški avatar
EVSVET
Administrator
Prispevkov: 1043
879
31

Status donatorja

Odgovor Napisal/-a EVSVET »

Kar nekaj vas je v zadnjem času doniralo za vzdrževanje foruma (prek gumba DONATE, spodaj desno), in precej vas ni poslalo sporočila za zamenjavo statusa na forumu v "EVsvet donator".
Capture.JPG
Capture.JPG (9.87 KiB) Pogledano 5400 krat
[/center]
Seveda, če želite ostati anonimni je to popolnoma OK, v nasprotnem primeru pa lahko še vedno pošljete mail ali ZS sporočilo z uporabniškim imenom.

In seveda še enkrat hvala za prispevano. Vsak € šteje!
Uporabniški avatar
EVSVET
Administrator
Prispevkov: 1043
879
31

Re: Status donatorja

Odgovor Napisal/-a EVSVET »

Izgleda da pomlad pozitivno vpliva na radodarnost V zadnjem mesecu je forum spet prejel kar nekaj donacij in prav vsem se najlepše zahvaljujem! Vsa sredstva se porabijo za potrebe delovanja in vzdrževanja foruma.

Hvala!
darjan
Uporabniški avatar
EVSVET
Administrator
Prispevkov: 1043
879
31

Re: Status donatorja

Odgovor Napisal/-a EVSVET »

Po slabem letu bi se ponovno zahvalil vsem, ki ste se odločili prispevati sredstva za vzdrževanje foruma. Tudi vsem tistim v ozadju, ki se niste odločili za naziv "donator".

Kljub oglasom je forum še daleč od profitabilnosti, tako da je vsak prispevek še vedno dobrodošel. Ker marsikdo gumba na dnu strani sploh ne opazi dodajam povezavo tukaj:
QR Code.png
QR Code.png (2.23 KiB) Pogledano 4482 krat
[/center]
SimonZed, hribovc0601, Nejccc, LAjCi, matija
Uporabniški avatar
LAjCi
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 72
Kraj: Radenci
Avto: Peugeot e208
165
367

Re: Status donatorja

Odgovor Napisal/-a LAjCi »

Najprej naj povem, da nisem "podkupljen" za sledece besede, nikogar od upravljalcev oz. clanov foruma osebno ne poznam.

Na EV svet me je zaneslo guglanje ob zbiranju informacij za SE. Zgledno urejen forum me je hitro zasvojil in po potrditvi izgradnje SE sem preprican, da bo temu kmalu sledila nabava EV.
Za vse to ste zasluzni vsi tukaj zbrani, in predvsem vsebina, ki je berljiva in zgledno moderirana, da se ne prebijas skozi gore tem, ki so zasle kilometre od naslova.

Menim, da je vse to vredno financne podpore.
Zal preveckrat pricakujemo, da bo na internetu vse zastonj, po drugi strani pa zahtevamo kvalitetne vsebine.

Vsi, ki ste vpleteni v ustvarjanje EV sveta, samo tako naprej!
Ostali pa donirajmo!
SimonZed, nakaza, matija, FV-EV, ARTHOR, Nejccc, prgrmr, DGJ, drejc12, timo, kavka, Vodokotlic
Argo
-
Prispevkov: 1566
Kraj: Slovenija
Avto: Kona EV 64
969
701

Re: Status donatorja

Odgovor Napisal/-a Argo »

Bi doniral stotko pa me je admin kaznoval ko mi je omejil funkcionalnosti in zato nema cekinčkov. imam tako Ali tako unikaten status.
Odgovori

Vrni se na “Predlogi, obvestila in izboljšave EVSVET foruma”