Ogrevanje vetrobranskega stekla

Odgovori
Uporabniški avatar
Kuki
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 103
Kraj: Zagorje
Avto: Renault Twizy
121
67

Ogrevanje vetrobranskega stekla

Odgovor Napisal/-a Kuki »

V zadnjem mesecu, ko se je spet začela pojavljati megla v jutranjih urah sem opazil da na vetrobranu ne deluje ogrevanje kar nekaj linij gretja. Sicer se po določenem času vse skupaj uredi, ko se šipa segreje dovolj od linij, ki delujejo. Morda kdo ve od česa to pride? Kaj je rešitev? Zamenjava vetrobrana? Bi to morala kriti garancija? Moj Twizy je letnik 2018, mesec nakupa maj...
Pier
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 283
Kraj: Okolica Ljubljane
178
3

Re: Ogrevanje vetrobranskega stekla

Odgovor Napisal/-a Pier »

Kuki napisal/-a:V zadnjem mesecu, ko se je spet začela pojavljati megla v jutranjih urah sem opazil da na vetrobranu ne deluje ogrevanje kar nekaj linij gretja. Sicer se po določenem času vse skupaj uredi, ko se šipa segreje dovolj od linij, ki delujejo. Morda kdo ve od česa to pride? Kaj je rešitev? Zamenjava vetrobrana? Bi to morala kriti garancija? Moj Twizy je letnik 2018, mesec nakupa maj...
Tudi na moje avtu se je to začelo dogajati. Sicer ti ne znam povedati, koliko je bil star, ko sem prvič opazil, ampak kolega mi je rekel, da je moral menjati celotno sprednje steklo, da so potem delovale vse nitke za ogrevanje. Če imaš avto še v garanciji, bi jaz to uveljavljal.
Uporabniški avatar
robertto
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1294
Kraj: Gornji Grad
Avto: KIA Soul EV+ZOE Z.E.50LIFE
1253
1157

Re: Ogrevanje vetrobranskega stekla

Odgovor Napisal/-a robertto »

Slikaj kako izgleda ko imas rosno sipo in ko ti dolocene dele ze posusi. Meni na sredini in na krajeh ostane pas cca 5 cm ne odrosene, ostalo odrosi bp
Uporabniški avatar
bostjanr71
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 24
Kraj: Godič
Avto: Renault Twizy 80 Sport
14
21

Re: Ogrevanje vetrobranskega stekla

Odgovor Napisal/-a bostjanr71 »

malo bolj pozorno sem opazoval mojo ogrevano šipo, v sredini manjka (by design) ena žička, tako da se par minut pozna kake pol cm neodrošenega, žičke pa se nehajo tudi cca 5 cm stran od roba. Zaenkrat še vse delajo, ampak ja, jaz bi uveljavljal garancijo.
Kuki
--------------------------------
trajnostna mobilnost?! bodi pri miru!
Odgovori

Vrni se na “Twizy”