Zakasnjeno-zakasnjeno polnjenje

Odgovori
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6390
Avto: Kona in Zoe
4910
5974

Zakasnjeno-zakasnjeno polnjenje

Odgovor Napisal/-a CRF »

Zadnje čase opažam čudno "novo" obnašanje moje Zoe.

Kot vedno, jo priklopim, se začne polnit za 30 sekund, potem se polnjenje prekine in čaka na 22:00.
Takrat se polnilnica vklopi, avto pa se ne začne polnit... Ampak se začne enkrat sredi noči. Danes ob 01:56. Kot da so pri Renaultu odkrili še globji spanec iz katerega se zbuja na določene intervale.

Nimam niti občutka ali se je to začelo dogajat po zadnjem servisu, ali mogoče po tem ko so mi potekle vse naročnine na Z.E. services...

Se še komu kaj podobnega dogaja?
timo
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5309
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6170
4038

Re: Zakasnjeno-zakasnjeno polnjenje

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

Ne vem, če je to kriv avto, ker meni se je tudi že dvakrat zgodilo v zadnjih 14 dneh pri Koni, da je bila na čakanju, pa nimam nikoli vključeno zakasnitev. Morda polnilnica?
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6390
Avto: Kona in Zoe
4910
5974

Re: Zakasnjeno-zakasnjeno polnjenje

Odgovor Napisal/-a CRF »

Seveda sem najprej pomislil na polnilnico, ampak zaenkrat ne najdem nobenega razloga.

Praviš da imaš polnilnico vedno "ON", pa se je zgodilo da se avto ni polnil? En razlog bi bil seveda velika poraba hiše, takrat se polnjenje zakasni za 10 minut...

Sem pa enkrat videl da se Zoe ni začela polnit, sem šel po dalinca in še enkrat zaklenil avto, in polnjenje se je takoj začelo. Zato sem 99% prepričan da je kriv avto.
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5309
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6170
4038

Re: Zakasnjeno-zakasnjeno polnjenje

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

Porabe nisem preverjal, lahko bi tudi bil razlog elektrarna, sem pa tudi sam izstaknil vtikač in ponovno vtaknil v avto ter je enkrat pričelo polniti, drugič pa ne. Po večkratnih poskušanjih plus zaklepanje in odklepanje avta pa je pričelo polnit tudi drugič. Občutek je kot da se nekaj ne poklopi med polnilnico in avtom, a ne vem razloga. Tudi parkrat ponoči sem opazil, da se avto ni dovolj napolnil do zjutraj, vendar to bi lahko bila kriva tudi wifi povezava, zato tega nisem jemal kot te težave s polnjenjem.

Bom pa odslej bolj pozoren, če naletim na ta primer še kdaj.
CRF
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Zoe 22kWh”