Kia Niro EV

nakaza
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Postojna
Avto: KIA SOUL EV - lego avto :)
381
341

Re: Kia Niro EV

OdgovorNapisal/-a nakaza » 07 Maj 2019, 11:36

Tako kot vsi ugotavljate, enak odgovor sem dobil kot vsi ostali, nimajo pojma, morda če bo kaj konec leta... ampak ta morda ni kaj dosti ...
www.VARNOSTNI-PAS.si
DCT
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Ljubljana
Avto: (zaenkrat še) Mondeo
270
91

OdgovorNapisal/-a DCT » 07 Maj 2019, 20:39

darjan je napisal/-a:Pa se jih da kupit v AT? Ker jaz sem kontaktiral nekaj prodajalcev, pa vse bilo rečeno konec 19 ali začetek 2020. V bistvu v celotni EU ni "zaloge", vsaj kar gledam na mobile.de ?

Kaj se sekiraš,saj itak ne boš novega nabavil.
A nisi ti včasih na veliko razlagal,da se novega avtomobila itak ne splača kupit,da ti vedno kupuješ nekaj let stare,ko jim cela full pade? :D :giggle:
matija, pirpy, ixi, talker2, Avrelij, instrukcije
darjan
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Maribor
Avto: Chevrolet Volt
301
197

OdgovorNapisal/-a darjan » 08 Maj 2019, 07:52

Ja, dokler ni "prišel" Niro.
Brutus
EV začetnik
EV začetnik
Avto: Kia Soul
50
0

OdgovorNapisal/-a Brutus » 09 Maj 2019, 14:04

darjan je napisal/-a:Ja, dokler ni "prišel" Niro.

Kar potrjuje, da ne gre pri Kiji več zgolj za racionalnost, ampak tudi čustva :D Tudi meni zgleda res cool.
darjan
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Maribor
Avto: Chevrolet Volt
301
197

OdgovorNapisal/-a darjan » 09 Maj 2019, 14:09

No, gre se za uporabnost, ker recimo da 30k pa ni preveliko denarja, če imam avto 5 let. In če je Niro to, kar obljubljajo, potem je lahko pri hiši 5 let :)
Brutus
EV začetnik
EV začetnik
Avto: Kia Soul
50
0

OdgovorNapisal/-a Brutus » 11 Maj 2019, 08:52

darjan je napisal/-a:No, gre se za uporabnost, ker recimo da 30k pa ni preveliko denarja, če imam avto 5 let. In če je Niro to, kar obljubljajo, potem je lahko pri hiši 5 let :)

Se strinjam, da gre tudi za to - v bistvu je to za mene osnova, o kateri ne bi sploh smelo biti pretirane dileme. Ta del mi je bil pri Kiji tudi najbolj všeč že od začetka EV scene, kjer so večinoma vsi proizvajalci stavili na futuristično podobo, ki je preveč omejevala funkcionalnost prostora. Kia je pa stavila bolj na "boxy" koncept, kjer ni šlo za takšne omejitve.
darjan, Damijan
Uporabniški avatar
Kuki
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Zagorje
Avto: Renault Twizy
59
46

OdgovorNapisal/-a Kuki » 23 Maj 2019, 20:26

DCT je napisal/-a:
En ev je napisal/-a:Je možno da sem videl kio stonic ev z vrhniški tablicami? Spredaj je bila čisto zaprta ampak ni imela polnilnih vratic kot niro

Torej sprašuješ,če je možno da si videl avto,ki sploh ne obstaja? :giggle:

Niro naj bi bil zelo podoben Stonicu (to mi je danes razlagal prodajalec pri K-MAG) tako, da si verjetno videl Niro hibrid

• Podobne Teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na