Kona 2020 by Argo

Odgovori
Kobi1
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 74
Kraj: Ljubljana
Avto: Kia Soul EV
98
9

Re: Kona 2020 by Argo

Odgovor Napisal/-a Kobi1 »

Argo napisal/-a:Prišel iz servisa. Reduktor zamenjan. Škljocanja ni Več slišati.

pohvale pa servisu za korektnost in enako nadomestno vozilo kot sem ga pripeljal na servis.
Pri koliko prevozenih km?
Argo
-
Prispevkov: 1566
Kraj: Slovenija
Avto: Kona EV 64
969
701

Re: Kona 2020 by Argo

Odgovor Napisal/-a Argo »

Kakšna ironija. Se dogovarjam, da vzamem še eno Kono so mi ponudli res dobro ceno. Sam še konkretne cekine morajo ponudit za starega MB. Če se bodo potrudili ni boljše reklame za njih, kot dve EV koni na dvorišču sredi mesta. V bistvu je to za njih ob nekaj k€ najcenejša reklama.
Zadnjič spremenil Argo, dne 07 Avg 2020, 16:46, skupaj popravljeno 1 krat.
SimonZed, EV+PV entuziast
SimonZed
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 2917
2218
3476

Re: Kona 2020 by Argo

Odgovor Napisal/-a SimonZed »

Argo napisal/-a:Kakšna ironija. Se dogovarjam, da vzamem še eno Kono so mi ponudli res dobro ceno. Sam še konkretne cekine morajo ponudit za starega MB.
Zarečenega kruha se največ poje.
DGJ
Argo
-
Prispevkov: 1566
Kraj: Slovenija
Avto: Kona EV 64
969
701

Re: Kona 2020 by Argo

Odgovor Napisal/-a Argo »

SimonZed napisal/-a:
Argo napisal/-a:Kakšna ironija. Se dogovarjam, da vzamem še eno Kono so mi ponudli res dobro ceno. Sam še konkretne cekine morajo ponudit za starega MB.
Zarečenega kruha se največ poje.
Res je
Uporabniški avatar
DGJ
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3015
Kraj: Kamnik
Avto: TESLA Y LR
3803
6420

Re: Kona 2020 by Argo

Odgovor Napisal/-a DGJ »

Torej si izbral najboljše med slabimi?
ixi
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 89
Kraj: MB
Avto: CVT
48
559

Re: Kona 2020 by Argo

Odgovor Napisal/-a ixi »

Pomoje je žena spet šla nov lestenec kupit, pa mu je malo zmanjkalo za X...
backslash, kavka, Vremenko
Argo123
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 309
216
157

Re: Kona 2020 by Argo

Odgovor Napisal/-a Argo123 »

Korona me je pojebala kot pr.... UKC ......
alfy
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 4582
Kraj: Slovenia
Avto: Tesla MY | VW eGolf
5861
7876

Re: Kona 2020 by Argo

Odgovor Napisal/-a matija »

Argo napisal/-a: 04 Mar 2020, 21:19
Argo napisal/-a:Tako. Jutri bo pretekel 45 dan od prijave napake dinamičnega polnjenja z ETREL INCH. Rečeno mi je bilo, da bo ta teden popravljeno. Če ne bo, v ponedeljek zahtevam menjavo z novim deujočim proizvodom in popravek ne bo več opcija.
ETREL se ne odziva oz. ne odgovarja. Danes je preteklo 45 dni, pozval sem jih, da do konca tedna odpravijo. V kolikor ne, sem zahteval da v ponedeljek zamenjajo z deujočo polnilnico. V kolikor nič od tega do ponedeljka ne bo realizirano, bom v torek na inšpektorat podal prijavo. V skladu z 21.b in 21.c členom zakona o varstvu potrošnikov, bom tudi zahteval povračilo stroškov oz. škode ki mi nastaja zaradi nefunkcioniranja polnilnice. Stroški, ki mi zaradi nezmožnosti uporabe polnilnice in posledično vozila nastajajo je strošek prevoza, ki ga moramo opraviti z ICE vozilom. To lahko zahtevam (sem se že dogovoril z advokatom), ker bom viške energije, ki jo proizvede SE zaradi nezmožnosti polnjenja, moral brezplačno oddati v omrežje. Dnevno naredim cca 350km. 0,37€ x 350km=129,5€/dan oz. 3885€ za 30 delovnih dni. Za vsak nadaljni delovni dan pa seveda dodatnih 129,5€. Sem bil že pri advokatu. Žal mi je, da bom moral to narediti, ampak glede na neodzivnost je to nujno ker drugače sem vrgel denar stran.

Ostalim pa svetujem stran od Etrela, Moona in ostalih njihovih polizdelkov.

To izkušnjo bom delil tudi po vseh tujih forumih.
 

Leto in pol kasneje, delajo na popravku, ki bo moznost napake zmanjsala, ne odpravila.

Vir: https://avto.finance.si/8977621/%28Milo ... i?src=live
Povzetek:
Priponke
moon.JPG
moon.JPG (244.21 KiB) Pogledano 1453 krat
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5306
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6164
4035

Re: Kona 2020 by Argo

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

Etrela se je za izogibat, to je jasno že nekaj let, raje vzet kaj cenejšega, kar deluje :roll:
Ogo, prijazen
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Kona EV”