Kona in Ionity

Odgovori
SimonZed
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 2917
2218
3476

Kona in Ionity

Odgovor Napisal/-a SimonZed »

Kona napisal/-a: Prvo polnjenje je bilo od Dunaja naprej v smeri Brna oz na zadnji črpalki pred mejo z Ionity hitrimi polnilnicami. Vse super fajn polnjenje z 70kW in nekaj malega preko do 57% baterije ko se polnjenje prekine. NIsem paničaril le na Ionity sem poslal mail z reklamacijo in so jo tudi v roku 30 minut rešili tako, da sem dobil povrnjen denar, ki sem ga plačal za polnjenprot. ...

Spet se ustavim na polnilnici Ionity zaženem polnjenje in glej ga zlomka spet se samodejno prekine po 3min polnjenja. Pokličem na številko in brez težav resetirajo polnilnico in zaženejo polnjenje ponovno brez dodatnih stroškov. Vse prijazno brez zapletov le par minut dlje sem stal. Napolnim do cca 75% in greva domov.
Ali je že komu (na forumu) sploh uspelo brez težav v prvem poskusu napolniti Kono na Ionity polnilnicah?
Kona42
Prispevkov: 2
3
0

Re: Hyundai Kona - predstavitev

Odgovor Napisal/-a Kona42 »

Ali je že komu (na forumu) sploh uspelo brez težav v prvem poskusu napolniti Kono na Ionity polnilnicah?
Da, na Ionityju v Ilirski Bistrici pred dvem tednoma.
Najdražje polnenje do sedaj, ampak je bilo nujno poskusit
SimonZed, CRF
SimonZed
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 2917
2218
3476

Re: Hyundai Kona - predstavitev

Odgovor Napisal/-a SimonZed »

Mogoče veš, čigava polnilca je tam? Bolj oglata, od ABB? Le na tovrstni (na Madžarskem) mi je doslej uspelo polniti (ampak tudi šele v drugem poskusu, po posredovanju tehnične podpore na daljavo). Bolje, da imaš telefon pri roki...
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 4581
Kraj: Slovenia
Avto: Tesla MY | VW eGolf
5861
7867

Re: Hyundai Kona - predstavitev

Odgovor Napisal/-a matija »

warpedone napisal/-a:Kolk v praksi pride 64 kWh Kona EV?

Na avto.net so oglasi za 47.000 jurjev ... še ~5 jurjev zraven pa je plačan Model 3 LR RWD.
Vem da to lastnikom kon pri njihovih težavah s polnjenjem nič ne pomaga, lahko pa kakšnemu bodočemu prišpara živce.
Tudi Model3 prekinja, Bjørnu tudi po veckrat na isto polnjenje.
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6389
Avto: Kona in Zoe
4910
5968

Re: Kona in Ionity

Odgovor Napisal/-a CRF »

@SimonZed, si že dobil povrnjeno tisto iz Italije?
SimonZed
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 2917
2218
3476

Re: Kona in Ionity

Odgovor Napisal/-a SimonZed »

Ja, včeraj. Ker pa je trajalo dva meseca, od takrat naprej raje zdaj uporabljam aplikacijo od Ionityja, ker so bolj odzivni (in vmes ni posrednika), čeprav je bil New Motionov RFID bolj enostaven za uporabo (samo prisloniš na polnilnico, brez skeniranja QR kod in klikanja po aplikaciji)... Problem pa sem imel z obema načinoma.
CRF
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Kona EV”