Kia Niro EV

Kia Soul EV
DCT
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Ljubljana
Avto: (zaenkrat še) Mondeo
49
12

Re: Kia Niro EV

OdgovorNapisal/-a DCT » 04 Okt 2018, 12:15

Klas77 je napisal/-a:Navdušen nad obliko in podatki o avtu, sem se oglasil pri lokalnem Kia prodajalcu. In bil takoj razočaran.

Naletel si na prodajalca,ki ni niti zainteresiran za elektriko,niti nima pojma kakšni so trendi s Sloveniji,predvsem pa v svetu...tako da se ne sekiraj za te njegove izjave! Oče se resno zanima za Nira EV,ker trenutno ima Ceeda in je zelo zadovoljen z njim,je klical v salon na Leskoškovi in dobil čisto druge informacije,kot ti od tvojega nezaintersiranega lokalnega prodajalca.
tomi123
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: radeče
88
0

OdgovorNapisal/-a tomi123 » 04 Okt 2018, 12:25

Čudno ne, prodajo nekaj 100 avtov na leto od tega 1% električnih potem pa nezainteresiranost. Mislim, da bo še trajalo nekaj časa, da se obrne...
amaterB
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Slovenija
Avto: kia venga dizel
12
1

OdgovorNapisal/-a amaterB » 04 Okt 2018, 12:53

Ko sem se jaz zanimal za Nirota v LJ (Leskoškova), sva takoj s prodajalcem naredila kratko testno vožnjo (z enim rabljenim, ki so ga imeli naprodaj). Sem mu povedal, da me zanima PHEV, ki ga takrat še ni bilo pri nas. Čez mesec ali dva me kliče, da so PHEV dobili, sem ga šel pogledat, se zmenil še za daljšo samostojno testno vožnjo navadnega hibrida. Testnega PHEVa niso imeli, ampak mislim da je dovolj, če testiraš navadnega. Na koncu se sicer nismo odločili zanj, ampak nikakor ni bil razlog njihova nezainteresiranost.
DCT
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Ljubljana
Avto: (zaenkrat še) Mondeo
49
12

OdgovorNapisal/-a DCT » 15 Okt 2018, 22:50

Rekordna mesečna prodaja Nira EV v Koreji! Bomo pa v naslednjem letu,dveh,verjetno večkrat slišali naslednji stavek:
"Range is no longer a problem, but availability and price still are."

Kia Niro EV set a record last month in South Korea - Push EVs
matija, Nejccc, DGJ, Dzun Tao

• Podobne Teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na