Rabljen e-avto

Povej nekaj o sebi, ali pobrskaj kdo vse sodeluje na forumu.
Mifar
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Jesenice
Avto: Alfa 159, citroen C-zero
28
3

Re: Rabljen e-avto

OdgovorNapisal/-a Mifar » 15 Apr 2017, 11:49

Ti fiati 500 so zelo všečni avtimobili. Ti ki so predelani so zelo podhranjeni glede moči motorja. Uvoženi iz amerike so zmogljivi in kot sem gledal po forumih zelo kvalitetno i narejeni. Baterijo ima isto kot ampera, potopljeno v tekočino, tako da z baterijo nebi smelo biti težav. Toda hitrega polnenja ne podpira nobeden od njiju. Mislim pa, da ti v primeru okvare nebi znal pomagati nihče v evropi, tudi glede kaska bi se sigurno zataknilo. Po mojem se sedaj najbolje splača počakati na novega smarta, kjer boš za podoben denar dobil dober avto z zadovoljivim dometom in servisno podporo. Bomo videli junija, kakšna bo cena.
Damijan, matija, robert
duledoz
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Kriška vas
11
8

Re: Rabljen e-avto

OdgovorNapisal/-a duledoz » 24 Apr 2017, 13:54

Nisem ciljal, da bi kupil e-fičo, samo zanimivo se mi zdi, da prijadra iz daljne Kalifornije do nas in to za večkratnik tamkajšnje cene. Sicer gre za starega, znanega dealerja Gammo, dvomim da je bil nateg, lahko pa da je bil avto ponujen v več državah. Tistega leafa iz Everreta (malce nad Seattlom) se spomnim, ker mi je v oko padla tablica in sem takoj našel, kje je ta prodajalna. Nisem pa poklical ...

• Podobne Teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na