Nakup preko Eko kredita - postopek

Mobilnost, baterije, fotovoltaika
Odgovori
Febo
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 302
Kraj: Ljubljana
Avto: Tesla III
364
38

Nakup preko Eko kredita - postopek

Odgovor Napisal/-a Febo »

Sem odprl kar novo temo ker bo verjetno zanimiva za več članov.
Torej da bi lahko črpal sredstva preko Eko sklada izpolniš obrazec in priložiš zahtevane priloge kot je :

Predračun izbranega izvajalca/dobavitelja. Vsebovati mora podroben popis del, naprav in materiala (proizvajalec naprave/opreme,
tip/oznaka naprav in materiala) ter osnovne podatke o izvajalcu/dobavitelju, kot so številka transakcijskega računa, matična ali davčna številka.

A to dobiš pri Tesli? Ko sem gledal za model 3 dobiš samo bežen opis avta kjer je navaden model, barva in premer kolesa. Bo to dovolj za banko?
Free 1.500 Supercharger km _ https://ts.la/aneta55681
Vremenko
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 221
Kraj: Maribor
Avto: Hyundai Kona EV
155
436

Re: Nakup preko Eko kredita - postopek

Odgovor Napisal/-a Vremenko »

Boš potreboval kar podroben opis, vsaj pri meni je bilo tako. Saj ob predračunu bi ti morali tudi to dati. Pa tega ne potrebuješ za banko, ampak za ekosklad.

Z banko boš imel opravka kasneje, oni ti preverjajo kreditno sposobnost.
Vremenko
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 221
Kraj: Maribor
Avto: Hyundai Kona EV
155
436

Re: Nakup preko Eko kredita - postopek

Odgovor Napisal/-a Vremenko »

Če koga zanima točen postopek glede pridobitve ekokredita prek ekosklada, če si samozaposlen in najemaš kredit kot "navaden" občan, naj me kontaktira v inbox ali mi kr pošlje cifro v inbox in bova po telefonu.

Je precej drugače, kot če si redno zaposlen in ne bi zdaj tu smetil s celim postopkom, pa še za vsakega je malo drugače in potem ne bi rad zavajal. Če je full interesentov pa lahko napišem tudi, sicer je bilo že nekaj malega govora o tem.
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5259
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6116
4002

Re: Nakup preko Eko kredita - postopek

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

Vremenko napisal/-a:Če koga zanima točen postopek glede pridobitve ekokredita prek ekosklada, če si samozaposlen in najemaš kredit kot "navaden" občan, naj me kontaktira v inbox ali mi kr pošlje cifro v inbox in bova po telefonu.

Je precej drugače, kot če si redno zaposlen in ne bi zdaj tu smetil s celim postopkom, pa še za vsakega je malo drugače in potem ne bi rad zavajal. Če je full interesentov pa lahko napišem tudi, sicer je bilo že nekaj malega govora o tem.
Predvsem smo v neenakopravnem položaju oziroma drugorazredni državljani in je problem zrel za ustavno sodišče - miselnost iz prejšnje države še kar živi v glavah po večini uradov, bank, in drugih ustanov
Nejccc, Vremenko, Dzun Tao
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Tesla”