MS 75D

Mobilnost, baterije, fotovoltaika
Odgovori
DeLonghi
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 74
139
0

MS 75D

Odgovor Napisal/-a DeLonghi »

*Mene bi zelo zanimala kakšna izkušnja iz prakse glede Tesla avtomobila od kakšnega slovenskega lastnika. Če kdo koga pozna naj ga malo spodbudi, da kaj napiše.*

Evo spodbujeno...
Priponke
20180513_133217 (1).jpg
Nejccc, CRF, talker2
Uporabniški avatar
krpan
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 156
Kraj: Ljubljana
Avto: Leaf
192
16

Re: MS 75D

Odgovor Napisal/-a krpan »

Moje izkušnje so zapisane tukaj. Vozilo sem imel sposojeno 3 dni za pot na Nizozemsko in nazaj. Problemi s polnilno infrastrukturo odpadejo.

http://dems.si/kaksna-polnilna-infrastr ... osti-v-eu/

Slika
matija, DGJ, CRF, talker2, timo
talker2
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 480
Kraj: Ljubljana
741
1441

Re: MS 75D

Odgovor Napisal/-a talker2 »

Ta članek sem že pred časom prebral in samo potrjuje moje (teoretično) razmišljanje. In sicer, da je trenutno edini zame sprejemljiv avto za hitre in komfortne službene vožnje s 500+ kilometri v tujino Tesla. Zaradi velikega dometa, udobnosti in mreže super chargerjev, kjer hitro napolniš avto za naprej brez komplikacij s karticami in iskanja polnilnic na telefonu - vse kar potrebuješ imaš na ekranu avtomobila. Vendar dokler bo avto stal kot stanovanje ga žal še dolgo ne bom imel Do takrat bo pa trenutni PHEV idealen za omenjene vožnje. Seveda čakam konkurenco, da bo nekoč na podobnem nivoju...
Robie
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 315
Kraj: Ljubljana
Avto: Tesla
221
1719

Re: MS 75D

Odgovor Napisal/-a Robie »

Času čas... razvoj gre hitro naprej in ko bo še konkurenca naredila svoje bomo tudi uporabniki e vozil na boljšem. Trenutno pa se moramo zadovoljiti s tem kar je na trgu pa niti ni tako slabo
DGJ, MIRANRR
Odgovori

Vrni se na “Tesla”