Carwings- NissanConnect EV

Leaf, e-NV200
dsircelj
Kraj: Škofije
Avto: nissan leaf

Re: Carwings- NissanConnect EV

OdgovorNapisal/-a dsircelj » 14 Sep 2017, 17:16

Pozdravljeni, zopet se jaz oglašam. Nisem še bil na servisu. Po telefonu so mi rekli, da v Moravčah tega prikopa ne morejo naredit. Me zanima na katerem servisu ste bili vi, da so vam to uredili. Mogoče v Celovcu'
LP
venuciae30
EV začetnik
EV začetnik
Avto: ICE
54
17

NissanConnect

OdgovorNapisal/-a venuciae30 » 14 Feb 2018, 12:11

Raziskujem o NissanConnect in ne najdem kakšna je cena te povezave.

Predvidevam, da zastonj to verjetno ni. Če že, potem morda le kakšno leto ali dve.

Ima kdo izkušnje s tem iz drugih Nissan vozil?

Nissan Leaf Connect- EVA and 2018 Nissan Leaf Connect Preview - YouTube
Al Fayeed
Kraj: Ljubljana
Avto: Nissan Leaf

OdgovorNapisal/-a Al Fayeed » 14 Avg 2018, 23:02

Imam novega Nissan Leafa 2018. Nikakor se ne morem povezati na aplikacijo Nissan EV. Ze v avtu mi kaze da ni signala za povezavo. Ali to sploh deluje v SLO? Naprosam za pomoc.
desiro
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: Lj
Avto: Nissan Leaf 2018 Tekna
61
8

OdgovorNapisal/-a desiro » 14 Avg 2018, 23:05

Danes sem dobil obvestilo s strani Nissan Slovenia, baje imajo enake probleme z novimi vozili tudi v Franciji in UK, avtomobil enostavno nima signala, stvar rešujejo. Osebno pa razmišlam tudi o reklamaciji, napake se v svetu denarja pač plačuje... po praznikih bom malo poklical naokoli in povprašal kaj se da storiti. če pa kdo od vas to že ve pa kar z besedo na dan.
Al Fayeed
Kraj: Ljubljana
Avto: Nissan Leaf

OdgovorNapisal/-a Al Fayeed » 15 Avg 2018, 06:36

Ne vem ce bos bil kaj uspesen pri resevanju omenjene tezave, ker ti na internetni strani in v knjizici uporabe na drobno pise, da nekatere aplikacije niso delane za vse trge in morda ne bodo delovale. Je pa to zelo zavajajoce od Nissan Slo in prodajalca da to ni vedel in zavaja o oglasevanjem tega, ceprav to sploh ne deluje. Jaz ze vec kot 1 teden cakam od Nissana na odgovor, pa ga se do sedaj niso poslali. Ali mislis, da bi delovalo ce bi se konekral v Avstriji?

Vrni se na