Zoe in cene

Odgovori
Desty
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 89
Kraj: Trbovlje
74
374

Zoe in cene

Odgovor Napisal/-a Desty »

Živjo,

govora o cenah Zoje še nisem zasledil.

Torej, gledam uradni Renault cenik za Zoe in so cene kar rahlo navite. Vsi, ki ste kupil ta avto in tisti, ki ste se zanimali zanj – kakšne imate izkušnje s slovenskimi "dilerji"? Se držijo teh cen (tuke) kot pijanec plota ali so to zgolj uradne in zato višje cene? Kakšna so pogajanja za popuste pri tem modelu (41kW)?

Se spuščam v nakup in bi rad vedel, pri komu se "splača" kupiti avto.
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6387
Avto: Kona in Zoe
4910
5961

Re: Zoe in cene

Odgovor Napisal/-a CRF »

Ko sem jaz kupoval je bila cena FIKSNA, po ceniku. Vse kar sem zbarantal je bil konkreten popust na dodatno opremo.
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2726
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1394
1262

Re: Zoe in cene

Odgovor Napisal/-a Simon »

Tudi jaz, ko sem se zanimal za Zoe pri Malgaj, ni variante o kakšnem popustu, medtem, ko na ICE avtih ni problema glede tega...
Uporabniški avatar
Robinhood
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 313
Kraj: Škofljica
Avto: Hyundai Ioniq EV
471
676

Re: Zoe in cene

Odgovor Napisal/-a Robinhood »

Dokler so redki in jih je težko dobit oz. dolge čakalne dobe - (nova vozila ali pa bog ne dej kaka ekstra želja okoli opreme) se ne rabijo pogovarjat o nekih popustih... pri nas se še premalo tega proda, da bi se prodajalec preveč sekiral okoli nižanja cene pa še zmenjeni so ... - vem ker sem tudi sam pred nakupom EVja in še izbiram... mislim, da so najbolj elastični okoli tega pri BMW-ju - seveda to je drug cenovni rang vozila.
Desty
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 89
Kraj: Trbovlje
74
374

Re: Zoe in cene

Odgovor Napisal/-a Desty »

No, Zoe proti BMW-ju niti ni poceni. BMWja lahko dobiš, če se potrudiš, že za 30.000€, medtem kot Zoeja pod 24.500€ očitno zelo težko dobiš.
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 4581
Kraj: Slovenia
Avto: Tesla MY | VW eGolf
5861
7867

Re: Zoe in cene

Odgovor Napisal/-a matija »

Ko sem se jaz zanimal takoj po avtomobilskem sejmu za Zoe 41kWh z lastnisko baterijo o popustu niti slisat niso hoteli. Tako da za tak denar => Ioniq Electric, ceprav imajo ljudje razlicna mnenja in potrebe. Poglej moj povzetek testne voznje s slednjim v temi Ioniq.
Damijan, Bsheep
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Zoe 22kWh”