ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Zoe, Twizzy in Kangoo Z.E.
Odgovori
Lynx
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 17
Kraj: Celje
11
4

ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a Lynx »

Pozdravljeni...

Zanima me sledeče... Na renault servisu so aktivirali storitev ZE Services, dobil sem kodo za aktivacijo,... Ok tu ni problema to dela vse BP sicer zadeva še konkretno v povojih ampak dela.

Zatakne se pri Rlink store... Ratalo mi je po 3h ustvarit račun na Rlink store, po vsem ko sem moral naložiti rlink toolbox da je s kartice SD od avta prebral podatke o avtu da je lahko potegnil zadeve dol.
Jaz registriram VIN in serijsko številko Rlink vmesnika. Gre normalno skozi in glej zlomka v avtu še vedno vse ikone v povezavi z Rlink sivo obarvane in nedostopne. Signal ima avto ker dela ZE Services normalno. Tudi TMP podatke o nesrečah si dol potegne in kaže 3 od 4 črtic signala. Med notes so 3 obvestila o aktivaciji ki jih ne morem izbrisat. Po želji tudi naložim slike kak kaže... Rečeno mi je bilo naj pustim na English UK jezik dokler se vse ne naloži. Nadlednji dan od nakupa sem pa moral stisniti gumb "Activate my services". Na servisu na žalost še niso imeli takega primera...
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6390
Avto: Kona in Zoe
4910
5974

Re: ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a CRF »

Bom pogledal kako pri meni izgleda Rlink store v avtu. Vem pa da karkoli sem novega nalagal sem kar prek računalnika doma. Na kartico, pa potem kartico v avto.

Glede obvestil pa Jaz jih imam že 8. so NEDOTAKLJIVA!
Lynx
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 17
Kraj: Celje
11
4

Re: ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a Lynx »

CRF napisal/-a:Bom pogledal kako pri meni izgleda Rlink store v avtu. Vem pa da karkoli sem novega nalagal sem kar prek računalnika doma. Na kartico, pa potem kartico v avto.

Glede obvestil pa Jaz jih imam že 8. so NEDOTAKLJIVA!
Daj prosim če si tako dober...

V glavnem naslednji dan po nakupu sem aktiviral pač tisto "activate my services" ko je pisalo na glavnem meniju...
Čez cca 2h se pojavijo 3 obvestila da je aktivirano. Tista NEDOTAKLJIVA obvestila... In se skonektam na Z.E. Services in aplikacijo na telefon in zadeva dela... Klimo lahko upravljam, časovnik, gledam filanje, stanje baterije,...

Nato gledam v zavihku "Services" imam pa sivo obarvano Rlink store, weather app,... ene 4 aplikacije so sive, postanejo pa zaklenjene med vožnjo. Grem na Rlink store in se vpišem not, zahteva Serial number od rlink, grem po SD kartico od TomTom, naložim Rlink toolbox in skopiram serijsko ter jo prepišem v registracijsko okno na računalniku za Rlink store. Vpišem vse podatke in VIN številko ter gre vse skos.
Dam nazaj v avto SD kartico in zadeve še kar sive... Sem kaj zajebal? Ali se je treba v avtu še kje vpisat v ta Rlink store da imaš tudi v avtu aktivno zadevo al bi moral kaj na kartico prenest SD al kak to gre... Zadeva kar zakomplicirana in glede na to da nism laik za računalnike je kar butasto narejeno.
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6390
Avto: Kona in Zoe
4910
5974

Re: ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a CRF »

Bom pogledal. Mislim da je tako kot si napisal. Še najbolj čudno je tisto z aplikacijo ki jo moraš imet na računalniku in HKRATI biti logiran v Rlink račun prek spletne strani.
Lynx
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 17
Kraj: Celje
11
4

Re: ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a Lynx »

CRF napisal/-a:Bom pogledal. Mislim da je tako kot si napisal. Še najbolj čudno je tisto z aplikacijo ki jo moraš imet na računalniku in HKRATI biti logiran v Rlink račun prek spletne strani.
Aha potem sem tu kaj zamutil?
Nisem sicer nič nalagal na SD samo dol potegnil Serial numer od Rlink sistema. Hmmm... Probam danes se malo še poigrat... Mogoče pa bo mi ratal v 3 letih dokler je đabe naročnina... Bleeeeeeh...

No bright side vsaj Bose dela tak kot more
Damijan
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6390
Avto: Kona in Zoe
4910
5974

Re: ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a CRF »

Aha, meni je pa 3 leta naročnine že poteklo, tako da mi verjetno tudi ne bo delalo v avtu. Bo še kdo drug z novejšo Zoe pogledal....
Lynx
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 17
Kraj: Celje
11
4

Re: ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a Lynx »

Včeraj mi ni nič uspelo pol sm mel same lavfarije... Dans bom pa mal se z laptopom vsedu v avto pa da vidmo kaj ga muči...

Jezi me ker ne vem kje se prijaviš v rlink store v avtu... Neko uporabniško pa geslo morem vpisat nekam...
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6390
Avto: Kona in Zoe
4910
5974

Re: ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a CRF »

Ja, pri meni je po pričakovanju vse sivo. Ampak zato ker mi je potekla naročnina. Sem pa na začetku inštaliral tisti akvarij, mail in še nekaj. Ampak res se pa ne spomnim da bi v avtu karkoli vpisoval ali se prijavljal.
Uporabniški avatar
pirpy
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3571
Kraj: Topolšica
Avto: Zoe,Leaf
3123
1626

Re: ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a pirpy »

Tudi meni je očitno potekla naročnina, danes sem hotel predgreti avto a ni več šlo.
Čeprav sem aktiviral aplikacijo celo leto kasneje kot CRF.
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6390
Avto: Kona in Zoe
4910
5974

Re: ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a CRF »

Meni to še vedno deluje. Samo ostalo ne.
Uporabniški avatar
pirpy
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3571
Kraj: Topolšica
Avto: Zoe,Leaf
3123
1626

Re: ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a pirpy »

meni pa ostalo ni nikdar delalo, samo predgretje sem lahko vključil , o kakšnem stanju akumulatorja ali koncu polnenja sem lahko samo sanjal
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6390
Avto: Kona in Zoe
4910
5974

Re: ZOE in aktivacia Rlink store ter ostalih storitev

Odgovor Napisal/-a CRF »

Čudno imajo tole. Izgleda da bo meni aplikacija kar v nedogled delala. Sicer so pa napisal da delajo na novi. Končno!
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Renault Z.E.”