Renault novosti

Zoe, Twizzy in Kangoo Z.E.
rgornik
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Ljubljana
Avto: Renualt
78
35

Renault novosti

OdgovorNapisal/-a rgornik » 09 Jan 2019, 15:30

Franci je napisal/-a:Se strinjam, bo uporaben, a nekje je bilo treba narediti črto in naročiti EV.
Prihajajo vse boljši in boljši - tudi Renault naj bi kmalu predstavil novosti. :D

Ciljaš na Clio V in tista kitajska verzija?
EV entuziast, OVE maksimalist, poznavalec sončne energije
Uporabniški avatar
Franci
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: LESCE
Avto: Renault Megane, KONA EV pri prodajalcu na Hrvaškem
91
12

Re: Soul EV 2019 - ugibanja in napovedi

OdgovorNapisal/-a Franci » 10 Jan 2019, 08:47

rgornik je napisal/-a:
Franci je napisal/-a:Se strinjam, bo uporaben, a nekje je bilo treba narediti črto in naročiti EV.
Prihajajo vse boljši in boljši - tudi Renault naj bi kmalu predstavil novosti. :D

Sem pristaš Renaultov in verjamem, da se čez leta vrnem, je pa res, da avte nabavljam v povprečju za dobre 10 - let in najbrž pri KONI ne bo drugače.

EV za kitajski trg poznam, pride tudi prenovljeni ZOE in računam, da počasi tudi kaj večjega. Prodajalci pri Renaultu so mi svetovali, da se za nakup njihovega EV - splača počakati še eno leto, da bo marsikaj drugače, a več od tega kar se da izbrskati na spletu ne vem, a v kolikor bodo želeli parirati Vzhodu bodo morali prestaviti v višjo prestavo. ;)
matija
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Tržič
Avto: Kona in Zoe
2260
2406

Re: Renault novosti

OdgovorNapisal/-a CRF » 10 Jan 2019, 09:06

Prihaja marsikaj... ampak pač počasi.... Megan bo EV, precej modelov bo plugin, tisti malček bo pa Dacia....
Robie, FV-EV
Admin @ EVSVET.eu
rgornik
EV entuziast
EV entuziast
78
35

Re: Soul EV 2019 - ugibanja in napovedi

OdgovorNapisal/-a rgornik » 10 Jan 2019, 11:02

Franci je napisal/-a:
rgornik je napisal/-a:

Sem pristaš Renaultov in verjamem, da se čez leta vrnem, je pa res, da avte nabavljam v povprečju za dobre 10 - let in najbrž pri KONI ne bo drugače.

EV za kitajski trg poznam, pride tudi prenovljeni ZOE in računam, da počasi tudi kaj večjega. Prodajalci pri Renaultu so mi svetovali, da se za nakup njihovega EV - splača počakati še eno leto, da bo marsikaj drugače, a več od tega kar se da izbrskati na spletu ne vem, a v kolikor bodo želeli parirati Vzhodu bodo morali prestaviti v višjo prestavo. ;)

Tudi jaz sem pristaš Renaultov, tako da si želim sam tudi vsaj Megane verzije EV. Po drugi strani sta pa Nissan in Renault "bratski" firmi :D
Robie
Uporabniški avatar
Franci
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: LESCE
Avto: Renault Megane, KONA EV pri prodajalcu na Hrvaškem
91
12

OdgovorNapisal/-a Franci » 10 Jan 2019, 13:09

Sem tudi o LEAF-u razmišljal - sem se malo ustrašil pregrevanja.
rgornik
EV entuziast
EV entuziast
78
35

OdgovorNapisal/-a rgornik » 14 Jan 2019, 15:12

CRF je napisal/-a:Prihaja marsikaj... ampak pač počasi.... Megan bo EV, precej modelov bo plugin, tisti malček bo pa Dacia....

Kakšen pa o megane? So že kaj objavili?
Uporabniški avatar
CRF
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Tržič
Avto: Kona in Zoe
2260
2406

OdgovorNapisal/-a CRF » 16 Jan 2019, 06:30

Po Ženevi bo več uradnega jasno... Ampak bodo minevala leta preden bo to v salonih....
Admin @ EVSVET.eu

• Podobne Teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na